dowolny wzór jaki zapragniesz
zakład produkcyjny
produkcja balustrady
elementy w lakierni
gotowe elementy

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Smolnicy koło Gliwic przy ulicy Wiejskiej 92. To właśnie tam powstają nasze ogrodzenia, balustrady, oraz inne elementy kowalstwa artystycznego. Produkcja prowadzona jest indywidualnie według projektu ogrodzenia zamówionego przez klienta. W przeciwieństwie do konkurencji, która masowo produkuje ogrodzenia o stałych wymiarach, możemy tworzyć ogrodzenia i balustrady o niemal dowolnych wymiarach i kształtach.

Nasze ogrodzenia i balustrady produkowane są bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym w Smolnicy, w Polsce. Nie sprowadzamy niskiej jakości ogrodzeń z Chin, ponieważ przede wszystkim stawiamy na jakość. U nas klient może sam dopasować ogrodzenie do swoich potrzeb, a nawet sam je zaprojektować. Najlepszym przykładem są ogrodzenia nowoczesne z profili, gdzie klienci często sami dopasowują rozmiary profili i odstępy do swojej wizji. Również w kutych ogrodzeniach i balustradach jest wiele elementów, które można zmodyfikować np. odstępy, skręcenie pręta, szpice, rozety oraz dodatkowe elementy kute. Jako nieliczni producenci ogrodzeń w Polsce, oferujemy naszym klientom możliwość obejrzenia ogrodzenia w stanie surowym i ewentualnego wprowadzenia poprawek.

Produkcja ogrodzeń i balustrad, to nie tylko cięcie, spawanie, szlifowanie, czy nitowanie, ale także cynkowanie i malowanie. Odbywa się to w naszej lakierni proszkowej, dzięki czemu całe ogrodzenie – od A do Z – powstaje w jednym miejscu. Pozwala to nam na kontrolowanie jakości na każdym etapie produkcji oraz uniezależnia od zewnętrznych kontrahentów. Nie jesteśmy ograniczeni standardową paletą kolorów, dlatego nasi klienci mają do dyspozycji całą paletę RAL.