Ogrodzenia Nowoczesne

U nas ceny wróciły do normy
-

Podstawowe modele ogrodzeń:

Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Obecnie najbardziej popularnym rodzajem ogrodzeń posesyjnych są ogrodzenia nowoczesne. Ich największą zaletą jest różnorodność i niezliczona liczba możliwych wzorów, która wynika jest możliwa dzięki wykorzystaniu wielu materiałów(profili, rurek, blach pełnych i perforowanych) o różnorodnych kształtach.  W przeciwieństwie do ogrodzeń kutych i panelowych, można regulować prześwity co pozwala na zapewnienie większego stopnia prywatności. Mocno zabudowane ogrodzenie (np. model Horizontal 1) zapewni nam prywatność nawet przy ruchliwej ulicy. Natomiast lekki płot (np. wzór Modern 1) wyeksponuje walory naszego ogrodu. Modele ogrodzeń nowoczesnych zaprezentowane na naszej stronie internetowej to jedynie wierzchołek góry lodowej. Cały proces produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym, dlatego możemy bez ograniczeń tworzyć ogrodzenia w dowolnych wzorach i wymiarach. Możemy całkowicie od początku zaprojektować nowy model lub złączyć dwa modele w jeden (np. dół mocno zabudowany, a góra ażurowa) tworząc nietypowe przęsła, bramy i furtki. Dzięki temu możemy mieć ogrodzenie, które zapewnia nam sporo prywatności, a jednocześnie nie zasłania naszego pięknego ogrodu.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne ogrodzenia?

Wykorzystując różnorodne materiały(m.in. profile o różnych szerokościach, płaskowniki, rurki, blachy pełne i perforowane, ceowniki) można nawet samemu wstępnie zaprojektować niesamowite i unikalne nowoczesne ogrodzenia. Wstępny projekt przęsła z profili można wykonać przy pomocy naszego konfiguratora. Przy bardziej skomplikowanych wzorach warto skonsultować się z ekspertem z naszego salonu ogrodzeń w Gliwicach, ponieważ nie każdy projekt jest możliwy do wykonania z zachowaniem naszych standardów solidności i bezpieczeństwa. W ostatnim czasie modne stały się ogrodzenia ogrodowe, będące połączeniem blachy otworowanej oraz rurek. Tego typu płot może mieć ciekawe kształty, a różnej wielkości otwory mogą tworzyć ciekawy wzór. Model Lux 2 jest dobrym przykładem tego typu ogrodzenia nowoczesnego – proste ogrodzenie z rurek poziomych wzbogacone zostało zaokrągloną blachą z interesującym wzorem.

Nowoczesne ogrodzenia kute 

Ogrodzenia nowoczesne oferują praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia wzorów i rozwiązań dostosowanych do potrzeb zróżnicowanych projektów. Starając się jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania Klientów oferujemy nowoczesne ogrodzenia kute, których realizacje stanowią unikalne połączenie atrakcyjnych wzorów i wysokiego standardu wykonania. 

Ogrodzenia nowoczesne znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Doskonale dopełniają współczesne wzornictwo zapewniając bezkompromisowe dopasowanie do projektu fasady zewnętrznej oraz indywidualnych potrzeb danej nieruchomości. Nowoczesne ogrodzenia kute oferujemy na potrzeby obiektów nowopowstających, jak i nieruchomości modernizowanych.  Produkujemy również m.in. balustrady stalowe i balustrady kute.

Ogrodzenia nowoczesne Śląsk – zapraszamy do kontaktu

Poszukujesz wyjątkowego ogrodzenia, które nie tylko zapewni Ci prywatność i bezpieczeństwo, ale także podniesie estetykę Twojego domu na wyższy poziom? Wybierz nasze ogrodzenia nowoczesne na Śląsku i ciesz się doskonałym połączeniem:

  • funkcjonalności;
  • stylu;
  • trwałości!

Skontaktuj się z nami już dziś, Twój dom zasługuje na to najlepsze!

Jesteśmy świadomi, że każdy dom jest inny i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz doświadczony zespół projektantów pomoże Ci dopasować ogrodzenie do Twoich preferencji i specyfikacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogrodzenia do domu, posesji, czy terenu firmowego, stworzymy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jesteśmy gotowi wykonać każde ogrodzenie i balustradę w każdym formacie. Jesteśmy blokowani jedynie przez standardy konstrukcyjne. Ciężko wyobrazić sobie 12-metrowe przęsło ogrodowe ważące znacznie więcej niż 150 kilogramów, albo czterometrową ozdobną furtkę kutą.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej murków klinkierowych, słupków stalowych, słupki betonowe, murków i słupków murowanych. Jednak ma on wiele innych przydatnych zastosowań. Trochę więcej światła bramy okaże się wygodne przy wjeździe na posesję, ale może nie starczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Równie ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość dokładnego dopasowania do naszego budżetu, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), a także płotu sąsiada.

Więcej Informacji

Przedstawiane modele są ledwie niewielkim ułamkiem szerokiego asortymentu. Jesteśmy w stanie stworzyć stalowe ogrodzenia na podstawie zdjęcia, rysunku, innego modelu, katalogu, projektu, a także filmu. Nasi fachowi pracownicy zaprojektują koncepcję ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do wzoru, która także spełnia nasze standardy bezpieczeństwa użytkowania, jakości, trwałości i solidności.
Przeważnie zmiany polegają na retuszu obecnych modeli (Lux 5 z podwójną blachą perforowaną oraz rurkami w części centralnej) lub zespolenia dwóch wzorów(Lux 2 i Horizontal 2). Coraz większym wzięciem cieszą się oryginalne kompozycje różnych typów ogrodzeń np. Modern 3 z elementami kutymi(m.in. elementami typu “S”, ozdobnymi profilami, szpicami, małymi rozetami, koszyczkami oraz zdobionymi płaskownikami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W tej profesji jest to niezwykle istotne. Z biegiem lat elektronika i automatyka odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno podświetlenie podjazdu było rzadkością, a dzisiaj jest czymś normalnym. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, materiały, maszyny, narzędzia, czy technologie produkcyjne. Dodając do tego standardowe problemy (nachylenie podjazdu, nachylenie terenu, rodzaj gruntu oraz zbyt mała szerokość działki) otrzymujemy niewiarygodnie skomplikowaną łamigłówkę, którą potrafią rozwiązać jedynie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, mamy dużą wiedzę i doświadczenie, które są niezmiernie pomocne, aby zaoferować produkty jak najbardziej przystosowane do oczekiwań naszych klientów.
Nie należy to do prostych zadań. Spośród mnóstwa różnych typów ogrodzeń (nowoczesnych, panelowych, hybrydowych i kutych) i akcesoriów (m.in. maskownice zawiasów, antaby, wideodomofony, zawiasy, listwy zębate, elektrozaczepy oraz klamki) odnajdujemy jedynie najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. W tym momencie możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. W przypadku kiedy nadal mamy wątpliwości, mamy jeszcze inną możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych przeróbek. Ostatnimi etapami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Na końcu pozostaje odbiór własny lub montaż dokonywany przez naszych doświadczonych monterów.

Więcej Informacji

Wybranie koloru ogrodzenia spośród całej palety RAL, to z reguły dość skomplikowana sprawa. Z jednej strony mamy popularne oraz ponadczasowe kolory, z drugiej chcemy ogrodzenia nieszablonowego, unikalnego. Wybranie spośród bezpiecznych, uniwersalnych kolorów (np. RAL 7024 – szary grafitowy, RAL 6005 – zielony mchowy, RAL 7021 – szary czarny, RAL 7035 – szary jasny, RAL 8017 – brązowy czekoladowy) będzie bezsprzecznie rozsądnym metodą, ale warto wyobrazić sobie ogrodzenie w jednym z bardziej oryginalnych kolorów (np. RAL 5008 – niebieski szary, RAL 7030 – szary kamienny, RAL 5005 – niebieski sygnałowy, RAL 3005 – czerwony winny, RAL 7038 – szary agatowy, czy RAL 3004 – czerwony purpurowy). Czerwone lub żółte ogrodzenie panelowe wydawać się może dziwne, ale pasuje do niektórych domów.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, radzimy zapoznać się z dostępnymi fakturami i wybrać taką, która odpowiednio uwypukli lub stonuje wybraną barwę. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (tak zwana drobna struktura), która nadaje ogrodzeniom elegancki, dostojny, ekskluzywny, wykwintny wygląd. Inną możliwością jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i blasku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!