dowolny wzór jaki zapragniesz

Ogrodzenia kute to po prostu klasyka ogrodzeń metalowych. Najczęściej kojarzą się z bogato zdobionymi płotami stalowymi (np. model OK-041) znanymi z rezydencji i pałaców(często widywanych także w wielu filmach i serialach). Część z nich to cudowne dzieła sztuki, wykonane przez wybitnych specjalistów z dziedziny kowalstwa artystycznego. Projektowane są przez uznanych artystów i projektantów o światowej renomie. Oczywiście tego typu dzieła sztuki kosztują majątek, ale każdy z nas może mieć piękne, wysokiej jakości, bogato zdobione ogrodzenie kute, które będzie ozdobą każdego domu.

Jednak ogrodzenia kute to nie tylko wystawne i okazałe arcydzieła kowalstwa artystycznego. To również proste i eleganckie płoty ogrodowe (np. model OE-022) bez zbędnego przepychu. Oczywiście rodzaj i liczbę zdobień (rozet, szpiców i innych elementów ozdobnych) można dopasować do własnej wizji. Tego typu ogrodzenia metalowe najlepiej pasują do domów w stylu klasycznym oraz tradycyjnym. Dodatkowo świetnie komponują się z innymi elementami kutymi jak balustrady balkonowe, poręcze schodów, czy barierki tarasowe. Takie połączenia pozwalają zachować spójność stylu domu, ale razem mogą nadać mu nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl.

Największą zaletą metalowych ogrodzeń kutych jest to, że pomiędzy tymi dwoma skrajnościami znajduje niezliczona liczba wzorów, spośród których każdy znajdzie taki, który mu się spodoba. Wystarczy zmienić rodzaj szpiców, dodać rozetę lub inne ozdobne elementy kute, albo zastosować skręcone pręty, a powstanie kolejny nowy i oryginalny model ogrodzenia posesyjnego. Jesteśmy renomowanym producentem ogrodzeń metalowych, które projektowane i produkowane są na indywidualne zamówienie klienta w naszym zakładzie produkcyjnym w Smolnicy pod Gliwicami. Właśnie dlatego tego nasi klienci mogą zamówić ogrodzenie w dowolnym wzorze i wymiarze, a w razie wątpliwości obejrzeć ogrodzenie w stanie surowym i dokonać ewentualnych poprawek.