Kute

Podstawowe Modele:

Dlaczego warto wybrać Ogrodzenia Kute?

Ogrodzenia kute to po prostu klasyka ogrodzeń metalowych. Najczęściej kojarzą się z bogato zdobionymi płotami stalowymi (np. model Retro 6) znanymi z rezydencji i pałaców(często widywanych także w wielu filmach i serialach). Część z nich to cudowne dzieła sztuki, wykonane przez wybitnych specjalistów z dziedziny kowalstwa artystycznego. Projektowane są przez uznanych artystów i projektantów o światowej renomie. Oczywiście tego typu dzieła sztuki kosztują majątek, ale każdy z nas może mieć piękne, wysokiej jakości, bogato zdobione ogrodzenie kute, które będzie ozdobą każdego domu.

Jednak ogrodzenia kute to nie tylko wystawne i okazałe arcydzieła kowalstwa artystycznego. To również proste i eleganckie płoty ogrodowe (np. model Standard 7) bez zbędnego przepychu. Oczywiście rodzaj i liczbę zdobień (rozet, szpiców i innych elementów ozdobnych) można dopasować do własnej wizji. Tego typu ogrodzenia metalowe najlepiej pasują do domów w stylu klasycznym oraz tradycyjnym. Dodatkowo świetnie komponują się z innymi elementami kutymi jak balustrady balkonowe, poręcze schodów, czy barierki tarasowe. Takie połączenia pozwalają zachować spójność stylu domu, ale razem mogą nadać mu nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl.

Największą zaletą metalowych ogrodzeń kutych jest to, że pomiędzy tymi dwoma skrajnościami znajduje niezliczona liczba wzorów, spośród których każdy znajdzie taki, który mu się spodoba. Wystarczy zmienić rodzaj szpiców, dodać rozetę lub inne ozdobne elementy kute, albo zastosować skręcone pręty, a powstanie kolejny nowy i oryginalny model ogrodzenia posesyjnego. Jesteśmy renomowanym producentem ogrodzeń metalowych, które projektowane i produkowane są na indywidualne zamówienie klienta w naszym zakładzie produkcyjnym w Smolnicy pod Gliwicami. Właśnie dlatego tego nasi klienci mogą zamówić ogrodzenie w dowolnym wzorze i wymiarze, a w razie wątpliwości obejrzeć ogrodzenie w stanie surowym i dokonać ewentualnych poprawek.

Dlaczego My?

Zapomnij o standardowych wymiarach. Potrafimy wykonać dowolne ogrodzenie w każdym formacie. Jedynym problemem, z którym musimy się mierzyć, są warunki konstrukcyjne. Trudno sobie wyobrazić 13-metrowe przęsło ze stali o wadze ćwierć tony, albo kilkumetrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar powszechnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do zamontowanych słupków murowanych, murków z bloczków łupanych, słupków stalowych, murków, czy słupki betonowe. Jednak ma on zdecydowanie więcej zastosowań. Kilka centymetrów więcej światła bramy z pewnością ułatwi wjazd na posesję, ale może nie wystarczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość bardzo dobrego dopasowania do gotowych murków i słupków, płotu sąsiada, czy naszego budżetu.

Więcej Informacji

Prezentowane powyżej wzory są ledwie drobną częścią bogatej oferty. Potrafimy wyprodukować metalowe ogrodzenia i balustrady na podstawie projektu, innego modelu, rysunku, katalogu, zdjęcia, a także filmu. Nasi projektanci zaprojektują wizualizację ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która spełnia nasze standardy solidności, bezpieczeństwa użytkowania, jakości, trwałości.
Zazwyczaj zmiany polegają na dopasowaniu obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub powiązania ze sobą dwóch wzorów(Horizontal 2 i Lux 3). Coraz bardziej cenione są niecodzienne fuzje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 2 z elementami kutymi(m.in. małymi rozetami, elementami typu “C”, szpicami i elementami typu “S”).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest przeszło 30 lat doświadczenia w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W naszej dziedzinie jest to bardzo istotne. Z biegiem lat elektronika odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno podświetlenie podjazdu było luksusem, a dzisiaj jest standardem. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe sposoby montażu, narzędzia, maszyny, materiały i metody malowania. Dokładając dodatkowo zwykłe problemy (niewystarczająca długość podjazdu, nachylenie podjazdu, rodzaj gruntu, zbyt mała szerokość działki i nachylenie terenu) otrzymujemy niesłychanie zawiłą łamigłówkę, którą potrafią rozwiązać jedynie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem , posiadamy fachową wiedzę i doświadczenieAtuty te okazują się być niebywale użyteczne, aby zarekomendować produkty jak najbardziej przystosowane do życzeń naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród mnóstwa różnego rodzaju ogrodzeń (panelowych, hybrydowych, kutych, efekt drewna, czy nowoczesnych) i akcesoriów (m.in. maskownice zawiasów, szyny, listwy zębate, zamki, klamki, napędy, wideodomofony, szufrygi i antaby) wybieramy najlepsze rozwiązania.
Kiedy to wszystko jest już ustalone i zweryfikowane przez pomiar, zaczynamy pracę nad wizualizacją projektu. Dopiero wtedy możemy ujrzeć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Jeżeli ciągle nie mamy stuprocentowej pewności, mamy jeszcze inną możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Ostatecznymi etapami tworzenia naszych balustrad i ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po czym pozostaje odbiór własny lub montaż przeprowadzany przez naszych doświadczonych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Skontaktuj się z nami!