O nas

U nas ceny wróciły do normy
-
brama dwuskrzydłowa oraz furtka z blachy

Codziennie pomagamy naszym klientom w wyborze ogrodzeń, balustrad i bram garażowych. Nasze produkty tworzone są indywidualnie w naszym zakładzie produkcyjnym i lakierowane w naszej lakierni. Dzięki temu możemy wykonać każdy wzór na podstawie:

  • własnego projektu,

  • zdjęcia,

  • fragmentu filmu,

  • rysunku na serwetce, map Google, itp.

U nas nie ma standardowych wymiarów! Nasz klient nie musi się obawiać, że zapłaci dwa razy więcej tylko dlatego, że jego ogrodzenie jest o 5 cm za długie. U nas „kompleksowa obsługa” to coś więcej niż typowy slogan. Doradzamy klientom najlepsze rozwiązania na każdym etapie – od rozmowy wstępnej, przez pomiar i wizualizacje, po montaż. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, w której klient może wprowadzić poprawki nawet na etapie stanu surowego.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jesteśmy w stanie wykonać każde ogrodzenie i balustradę w wybranym gabarycie. Jedyną barierą są standardy konstrukcyjne. Z trudnością zwizualizować sobie kilkunastometrowe przęsło ze stali ważące 150 kilogramów, albo kilkumetrową ozdobną furtkę kutą.
Dowolny wymiar na ogół kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio słupki betonowe, słupków stalowych, murków, czy murków z bloczków łupanych. Jednak ma on sporo innych zastosowań. Trochę więcej światła bramy z pewnością ułatwi wjazd na posesję, ale może nie starczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość pełnego dopasowania do gotowych murków i słupków, wybranego wzoru, czy płotu sąsiada.

Więcej Informacji

Zaprezentowane warianty wzorów są ledwie elementem naszego asortymentu. Jesteśmy w stanie zrobić nietypowe ogrodzenia na podstawie projektu, katalogu, filmu, zdjęcia, strony internetowej, czy innego modelu. Nasi fachowi specjaliści sporządzą koncept ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do oryginału, która równocześnie spełnia nasze standardy trwałości, solidności, bezpieczeństwa użytkowania.
W większości przypadków zmiany polegają na retuszu obecnych modeli (Lux 2 z szerokimi profilami poziomymi zamiast rurek) lub składania razem dwóch wzorów(Modern 3 i Horizontal 2). Coraz większym wzięciem cieszą się nietypowe połączenia różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 2 z elementami kutymi(m.in. koszyczkami, małymi rozetami, zdobionymi płaskownikami, a także szpicami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych głównych zalet jest trzydziestoletnie doświadczenie na rynku. W naszej branży jest to szczególnie istotne. Z tygodnia na tydzień elementy elektroniczne odgrywają coraz bardziej istotną rolę. Jeszcze niedawno automatyczna brama przesuwna z funkcją furtki była rzadkością, a dzisiaj jest standardowym rozwiązaniem. Jednocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, materiały, sposoby montażu, narzędzia, metody malowania, technologie produkcyjne, a także maszyny. Włączając w to codzienne problemy (nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki, a także rodzaj gruntu) otrzymujemy niesamowicie złożoną łamigłówkę, którą są w stanie rozwiązać tylko doświadczeni pracownicy.

Więcej Informacji

Jako uznany producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie.Cechy te są bardzo pomocne, aby wybrać produkty jak najbardziej dostosowane do wymogów naszych klientów.
Nie jest to łatwe zadanie. Spośród wielu dziesiątek, a nawet setek różnego rodzaju ogrodzeń (efekt drewna, nowoczesnych, kutych, hybrydowych, czy panelowych) i akcesoriów (m.in. zamki, maskownice zawiasów, domofony, szufrygi, szyny i zawiasy) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniach i sprawdzeniu przez pomiar, zabieramy się do stworzenia wizualizacji. Wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Jeżeli dalej nie jesteśmy w stu procentach usatysfakcjonowani, istnieje jeszcze jedna możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych przeróbek. Ostatecznymi fazami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Na końcu pozostaje odbiór własny lub montaż dokonywany przez naszych fachowych monterów.

Więcej Informacji

Dobranie pasującego koloru naszego ogrodzenia spośród palety RAL (zawierającej ponad dwieście barw), to zazwyczaj całkiem ciężkie i zawiłe zadanie. Z jednej strony mamy aktualną modę i ponadczasowe kolory, z drugiej oczekujemy czegoś jedynego w swoim rodzaju. Wybranie popularnego i uniwersalnego koloru (np. RAL 9006 – jasne aluminium, RAL 3000 – czerwony ognisty, RAL 7021 – szary czarny, RAL 1003 – żółty sygnałowy, RAL 7024 – szary grafitowy, RAL 9003 – biały sygnałowy) będzie bezsprzecznie rozsądnym rozwiązaniem, mimo to warto zastanowić się również nad którymś z kolorów niestandardowych (np. RAL 5022 – niebieski ciemny, RAL 7046 – szary ciemniejszy, RAL 3005 – czerwony winny). Niebieskie ogrodzenie kute na pierwszy rzut oka wydaje się nietypowym rozwiązaniem, ale w wielu przypadkach pasuje kolorystycznie do domu.
Przed ostatecznym wyborem koloru naszego ogrodzenia, radzimy zapoznać się z dostępnymi fakturami i wybrać taką, która odpowiednio uwypukli lub stonuje wybraną barwę. Zwykle klienci decydują się na powierzchnię matową (tzw. drobna struktura), która nadaje ogrodzeniu lub balustradzie gustowny i wykwintny wygląd. Kontrastem dla matu jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu blasku i połysku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!