Dowolny Wzór

Nasi klienci nie są ograniczeni ofertą katalogową! Nasze ogrodzenia i balustrady tworzone są indywidualnie według wzoru wybranego przez klienta. Jest to możliwe, ponieważ całość produkcji – od cięcia i spawania, po cynkowanie i lakierowanie odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym, który zlokalizowany jest w Smolnicy pod Gliwicami. Właśnie dlatego możemy wyprodukować ogrodzenia i balustrady o nietypowych wymiarach, wzorach i kolorach (dostępna jest cała paleta RAL). Możemy wykonać ogrodzenie na podstawie:

  • wybranego modelu z naszego katalogu lub strony internetowej,
  • wybranego modelu z przeróbkami (np. szersze profile, większe odstępy, inne szpice/rozety),
  • zdjęcia,
  • projektu klienta,
  • map Google,
  • a nawet szkicu na serwetce.

Jedynym ograniczeniem jest techniczna możliwość wykonania tego wzoru z zachowaniem trwałości, solidności i bezpieczeństwa użytkowania. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń w Polsce, umożliwiamy naszym klientom obejrzenie ogrodzeń i balustrad w stanie surowym oraz dokonanie ewentualnych korekt. Jest to możliwe, po wcześniejszym ustaleniu terminu, w naszym zakładzie produkcyjnym w Smolnicy koło Gliwic. W przypadku braku możliwości wizyty (np. zbyt duża odległość, niepasujący termin), możemy wysłać zdjęcia na podany adres e-mail.

Dlaczego My?

Nie musisz się martwić wymiarami bramy, furtki, czy przęsła. Jesteśmy gotowi wykonać każde ogrodzenie i balustradę w każdym formacie. Jedynymi trudnościami, z którymi musimy się mierzyć, są warunki konstrukcyjne. Trudno sobie wyobrazić 13-metrowe przęsło ważące znacznie więcej niż 150 kilogramów, albo ponad 2-metrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar zazwyczaj kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej słupki betonowe, słupków stalowych, murków klinkierowych oraz murków z bloczków łupanych. Jednak ma on sporo innych zastosowań. Kilka centymetrów więcej światła bramy sprawi, że łatwiej będzie wjechać na posesję, ale może braknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), naszego budżetu, gotowych murków i słupków, wybranego wzoru, a także płotu sąsiada.

Więcej Informacji

Przedstawiane wersje modeli są wyłącznie niewielkim ułamkiem oferty. Możemy zaprojektować ogrodzenie ze stali na podstawie innego modelu, zdjęcia, katalogu, rysunku i projektu. Nasi wykwalifikowani projektanci opracują wizję ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do pierwowzoru, która równocześnie spełnia nasze standardy trwałości, solidności, jakości.
Zwykle modyfikacje polegają na poprawieniu obecnych modeli (Lux 2 z szerokimi profilami poziomymi zamiast rurek) lub skomponowanie ze sobą dwóch wzorów(Modern 3 i Horizontal 3). Coraz większym wzięciem cieszą się oryginalne połączenia różnych typów ogrodzeń np. Modern 4 z elementami kutymi(m.in. elementami typu “C”, ozdobnymi profilami, elementami typu “S”, zdobionymi płaskownikami oraz małymi rozetami).

Więcej Informacji

Tym, co cechuje naszą firmę, jest ponad 30-letnie doświadczenie na rynku ogrodzeń i balustrad. W tej branży jest to szczególnie istotne. Z tygodnia na tydzień elementy elektroniczne odgrywają znacznie większą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z wideodomofonem był wyjątkiem, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe technologie produkcyjne, narzędzia, materiały, sposoby montażu, maszyny i farby i faktury. Dodając do tego zwykłe problemy (nachylenie terenu, zbyt mała szerokość działki, niewystarczająca długość podjazdu, a także rodzaj gruntu) otrzymujemy niesamowicie złożoną łamigłówkę, którą potrafią rozwiązać tylko doświadczeni konsultanci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie., które mogą być niebywale użyteczne, aby zaoferować produkty jak najbardziej dostosowane do oczekiwań naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród wielkiej liczby modeli i typów ogrodzeń (efekt drewna, kutych, nowoczesnych, hybrydowych i panelowych) i akcesoriów (m.in. klamki, szufrygi, maskownice zawiasów, zamki, uchwyty, domofony, elektrozaczepy, napędy oraz antaby) wybieramy najlepsze rozwiązania.
Kiedy to wszystko jest już ustalone i zweryfikowane przez pomiar, zaczynamy pracę nad wizualizacją projektu. Dopiero wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Jeśli wciąż nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych przeróbek. Finalnymi fazami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Potem pozostaje odbiór własny lub montaż dokonywany przez naszych doświadczonych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Skontaktuj się z nami!