Kompleksowa Obsługa

Etapy realizacji zamówienia:

EtapKlientMy
rozmowa wstępnaprzedstawia swoje oczekiwania i potrzebyproponujemy jak najbardziej dopasowane produkty
zakres prac i wycenaotrzymuje wstępną wycenę w różnych wariantachwykonujemy wstępną wycenę według wybranych opcji
pomiar oraz ustalenie wzoru i wymiarówpo konsultacjach z pracownikiem wybiera ostateczną wersjędokonujemy precyzyjnego pomiaru i pomagamy rozwiązać ewentualne problemy
wycena końcowa i podpisanie zamówieniana podstawie wyceny końcowej podpisuje zamówienie, a w przypadku montażu określa jego zakres(np. montaż przęseł, murowanie słupków i podmurówki)przygotowujemy wycenę końcową na podstawie pomiarów i informacji o klienta
projekt i wizualizacjazatwierdza projekt lub zgłasza poprawki, które możliwe są również na etapie produkcji w stanie surowymwykonujemy projekt i wizualizację
wykonanie i montaż/odbióruzgadnia wygodny termin montażu/odbiorucynkujemy i lakierujemy proszkowo zamówione elementy

Dlaczego My?

Zapomnij o standardowych wymiarach. Jesteśmy gotowi wykonać dowolne ogrodzenie lub balustradę w wybranym wymiarze. Utrudnieniem są możliwości konstrukcyjne. Nie można wyobrazić sobie kilkunastometrowe przęsło kute ważące powyżej 0,2 tony, albo ponad trzymetrową ozdobną furtkę kutą.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do gotowych słupków stalowych, murków klinkierowych, słupki betonowe, murków, a także słupków murowanych. Jednak ma on sporo innych zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy będzie ułatwiało wjazd na posesję, ale może braknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Równie istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do płotu sąsiada, naszego budżetu oraz nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady).

Więcej Informacji

Ukazane powyżej warianty wzorów są ledwie niewielkim ułamkiem zróżnicowanej oferty. Możemy wykonać metalowe ogrodzenia i balustrady na podstawie filmu, projektu, strony internetowej, czy zdjęcia. Nasi konsultanci stworzą koncept ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która także spełnia nasze standardy bezpieczeństwa użytkowania, jakości, trwałości, solidności, i .
Na ogół zmiany polegają na dopasowaniu obecnych modeli (Horizontal 1 z większymi prześwitami) lub zespolenia dwóch wzorów(Modern 3 i Lux 1). Jednak coraz częściej pojawiają się oryginalne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 2 z elementami kutymi(m.in. szpicami, zdobionymi płaskownikami, koszyczkami, elementami typu “C”, elementami typu “S” oraz małymi rozetami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych głównych zalet jest przeszło 30 lat doświadczenia w branży ogrodzeń. W tej branży jest to nader ważne. Rok po roku elektronika odgrywają większą rolę. Jeszcze niedawno brama z napędem była wyjątkiem, a dzisiaj jest normą. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, farby i faktury, sposoby montażu, materiały, maszyny, narzędzia oraz technologie produkcyjne. Dodając do tego zwykłe problemy (nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki, niewystarczająca długość podjazdu i rodzaj gruntu) otrzymujemy niewiarygodnie złożoną łamigłówkę, którą mogą rozwiązać wyłącznie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie. Są one niebywale przydatne, aby zaoferować produkty jak najbardziej dostosowane do życzeń naszych klientów.
Jest to dość trudny i zawiły problem. Spośród mnogości modeli i typów ogrodzeń (nowoczesnych, efekt drewna, kutych, panelowych, czy hybrydowych) i akcesoriów (m.in. napędy, zamki, zawiasy, klamki, maskownice zawiasów, uchwyty, antaby, szufrygi oraz wideodomofony) wybieramy najlepsze rozwiązania.
Kiedy to wszystko jest już ustalone i zweryfikowane przez pomiar, zabieramy się do stworzenia wizualizacji. Dopiero wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Jeżeli nadal nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych korekt. Ostatnimi fazami produkcji są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Potem pozostaje odbiór własny lub montaż wykonywany przez naszych wykwalifikowanych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Skontaktuj się z nami!