dowolny wzór jaki zapragniesz

Największą zaletą balustrad kutych jest niezliczona liczba wzorów. Pod tym względem królują one nad pozostałymi rodzajami balustrad metalowych. Zaliczamy do nich zarówno proste balustrady balkonowe, jak i bogato zdobione poręcze schodów i tarasów, które możemy podziwiać w zabytkowych zamkach i pałacach. Oczywiście nie każdy może mieć takie dzieło sztuki, ale piękną i ozdobną balustradę kutą może mieć każdy.

Balustrady kute najlepiej prezentują w domach o stylu tradycyjnym, ale coraz częściej można zauważyć łączenie ich z elementami nowoczesnymi. Dlatego obecnie ważniejsze od jednolitego stylu jest odpowiednie dopasowanie i funkcjonalność. Dobrym przykładem jest połączenie zabudowanego ogrodzenia nowoczesnego (np. ON-037), które zapewnia nam prywatność, z lekką, ażurową balustradą balkonową.

Spodobały Ci się nasze Balustrady Kute? Skontaktuj się z nami!


Wyślij Maila
Wypełnij Formularz Wyceny

lub zapytaj przez poniższy Formularz Kontakowy


e-mail:
telefon:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na zapytanie. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Art-Met s.c. Anna Malina Wojciech Malina z siedzibą przy ul. Wiejskiej 92, 44-153 Smolnica.