Galeria

U nas ceny wróciły do normy
-

Dlaczego My?

Zapomnij o standardowych wymiarach. Potrafimy wykonać każde ogrodzenie w wybranym rozmiarze. Ograniczają nas jedynie standardy techniczne. Ciężko wyobrazić sobie 12-metrowe przęsło ze stali ważące powyżej sto dwadzieścia kg, albo 5-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar z reguły kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do zrobionych dawniej słupków murowanych, słupków stalowych, murków, murków z bloczków łupanych, słupki betonowe, a także murków klinkierowych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. Kawałek więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może nie wystarczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość perfekcyjnego dopasowania do płotu sąsiada, gotowych murków i słupków, naszego budżetu, a także wybranego wzoru.

Więcej Informacji

Przedstawione powyżej wzory są jedynie niewielkim ułamkiem różnorodnego asortymentu. Jesteśmy w stanie wykonać ogrodzenie na podstawie innego modelu, rysunku, strony internetowej, filmu, a także projektu. Nasi pracownicy wykonają wizualizację jak najbardziej zbliżoną do prototypu, która spełnia nasze standardy solidności, bezpieczeństwa użytkowania i jakości.
Najczęściej poprawki polegają na dostosowaniu do wymagań obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub zespolenia dwóch wzorów(Lux 2 i Horizontal 2). Coraz bardziej cenione są niekonwencjonalne fuzje różnych typów ogrodzeń np. Modern 3 z elementami kutymi(m.in. małymi rozetami, ozdobnymi profilami, elementami typu “C”, zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, a także koszyczkami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest ponad 30-letnie doświadczenie . W tej profesji jest to bardzo ważne. Z miesiąca na miesiąc elektronika odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno wideodomofon był luksusem, a dzisiaj jest normą. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, maszyny, farby i faktury, a także sposoby montażu. Dokładając dodatkowo typowe problemy (nachylenie podjazdu, nachylenie terenu, rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu i zbyt mała szerokość działki) otrzymujemy niezwykle zawiłą łamigłówkę, którą mogą rozwiązać jedynie doświadczeni pracownicy.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń i balustrad, posiadamy profesjonalną wiedzę, praktykę, rozeznanie i doświadczenie. Są one bardzo przydatne, aby wybrać produkty jak najbardziej pasujące do życzeń naszych klientów.
Zwykle nie przebiega to bez przeszkód. Spośród mnóstwa rozmaitych wzorów ogrodzeń (efekt drewna, panelowych, hybrydowych, kutych oraz nowoczesnych) i akcesoriów (m.in. elektrozaczepy, maskownice zawiasów, antaby, uchwyty, zawiasy oraz klamki) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i weryfikacji przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. W tym momencie możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Gdy dalej nie mamy pełnej pewności naszego wyboru, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych poprawek. Finalnymi etapami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Dalej pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych monterów.

Więcej Informacji

Wybór pasującego koloru ogrodzenia lub balustrady spośród palety RAL (zawierającej ponad dwieście barw), to często relatywnie trudny temat. Z jednej strony mamy tradycyjne, popularne i ponadczasowe kolory, z drugiej nie chcemy iść utartym szlakiem. Wybór standardowego koloru (np. RAL 8017 – brązowy czekoladowy, RAL 6005 – zielony mchowy, RAL 7021 – szary czarny, czy RAL 7016 – szary antracytowy) jest bez wątpienia rozsądnym rozwiązaniem. Jednak warto zastanowić się również nad którymś z kolorów niestandardowych (np. RAL 8016 – brązowy mahoniowy, RAL 6000 – zielony patynowy, RAL 7026 – szary granitowy, RAL 8002 – brązowy sygnałowy, RAL 1015 – jasna kość słoniowa, czy RAL 9016 – biały drogowy). Niebieskie ogrodzenie kute wydawać się może abstrakcyjne, ale później okazuje się świetnym wyborem.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, radzimy zapoznać się z dostępnymi fakturami i wybrać taką, która będzie najlepiej pasowała do kolorystyki domu. Najpopularniejsza jest tekstura matowa (czyli drobna struktura), która nadaje ogrodzeniu lub balustradzie elegancki, szlachetny wygląd. Przeciwieństwem jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i blasku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!