Elementy Kute

U nas ceny wróciły do normy
-
młot, kowadło i rozgrzany element kuty typu S

Zapraszamy do naszego Sklepu Internetowego:

Dlaczego My?

U nas nie ma standardowych wymiarów. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne ogrodzenie lub balustradę w dowolnym rozmiarze. Jedynymi trudnościami, z którymi musimy się mierzyć, są standardy konstrukcyjne. Z trudnością wyobrazić sobie ponad 10-metrowe nowoczesne przęsło palisadowe ważące 0,2 tony, albo ponad trzymetrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar z reguły kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do gotowych murków klinkierowych, słupków stalowych, słupków murowanych i słupki betonowe. Jednak ma on znacznie więcej zastosowań. Kilka centymetrów więcej światła bramy okaże się wygodne przy wjeździe na posesję, ale może brakować miejsca do parkowania na podjeździe. Szczególnie ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość pełnego dopasowania do wybranego wzoru, naszego budżetu, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady) oraz gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Zaprezentowane warianty wzorów są wyłącznie drobną częścią oferty. Możemy wyprodukować ogrodzenie ze stali na podstawie rysunku, innego modelu, katalogu oraz zdjęcia. Nasi fachowi konsultanci przygotują wizualizację ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która także spełnia nasze standardy solidności, trwałości, bezpieczeństwa użytkowania, jakości.
Na ogół przeróbki polegają na przebudowie obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub powiązania ze sobą dwóch wzorów(Lux 1 i Modern 3). Jednak coraz częściej pojawiają się nietypowe kompozycje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 3 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “C”, małymi rozetami, czy szpicami).

Więcej Informacji

Tym, co cechuje naszą firmę, jest przeszło 30 lat doświadczenia w branży ogrodzeń. W tej branży jest to nader ważne. Każdego roku automatyka odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno brama z napędem była wyjątkiem, a dzisiaj jest normą. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe sposoby montażu, materiały, narzędzia, technologie produkcyjne oraz farby i faktury. Uzupełniając to o zwykłe problemy (niewystarczająca długość podjazdu, nachylenie terenu, rodzaj gruntu, czy nachylenie podjazdu) otrzymujemy bardzo skomplikowaną łamigłówkę, z którą poradzą sobie jedynie doświadczeni konsultanci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem na rynku, mamy dużą wiedzę i doświadczenie.Cechy te są niezwykle przydatne, aby polecić produkty jak najbardziej dopasowane do wymogów naszych klientów.
To zadanie zwykle wymaga precyzyjnej, wielowątkowej pracy. Spośród wielu dziesiątek, a nawet setek różnego rodzaju ogrodzeń (kutych, nowoczesnych, efekt drewna, panelowych i hybrydowych) i akcesoriów (m.in. elektrozaczepy, uchwyty, napędy, maskownice zawiasów, wideodomofony, listwy zębate, antaby, domofony, zawiasy, a także szufrygi) wybieramy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i weryfikacji przez pomiar, zaczynamy pracę nad wizualizacją projektu. W tym momencie możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeśli dalej mamy jakieś uwagi, jest jeszcze możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Ostatnimi etapami tworzenia naszych balustrad i ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Odtąd pozostaje odbiór własny lub montaż przeprowadzany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Wybranie koloru ogrodzenia lub balustrady spośród tak bogatej palety barw, to zazwyczaj dość duży i złożony problem. Z jednej strony mamy aktualną modę i ponadczasowe kolory, z drugiej chcemy się wyróżnić. Wybranie standardowego koloru (np. RAL 7021 – szary czarny, RAL 9005 – czarny głęboki, RAL 9003 – biały sygnałowy, RAL 7035 – szary jasny, czy RAL 1023 – żółty sygnałowy) niewątpliwie będzie rozsądnym wyjściem, mimo to warto zastanowić się również nad którymś z kolorów niestandardowych (np. RAL 7045 – szary, RAL 9016 – biały drogowy, RAL 3004 – czerwony purpurowy, RAL 9002 – biało-szary, czy RAL 4003 – różowy wrzosowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe pozornie jest dość dziwnym pomysłem, ale w rzeczywistości harmonijnie współgra z kolorystyką budynku.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, trzeba także rozważyć wybór faktury, która zaakcentuje jego styl. Najczęściej wybierana przez klientów jest faktura matowa (znana także jako drobna struktura), która nadaje ogrodzeniu wykwintny, dystyngowany, elegancki, estetyczny wygląd. Metaliza to kolejna opcja, która dodaje ogrodzeniu blasku i lśnienia.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!