Ogrodzenia

U nas ceny wróciły do normy
-

Podstawowe Modele:

Dlaczego warto wybrać Nasze Ogrodzenia?

Wybór ogrodzenia nie jest rzeczą łatwą. Jest to inwestycja na długie lata, którą warto wcześniej dokładnie przemyśleć. Na początku warto postawić sobie podstawowe pytanie: „Jakie funkcje ma pełnić ogrodzenie?” Jeżeli zależy nam jedynie na funkcjonalności, to najlepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie panelowe. Jest to proste i tanie ogrodzenie metalowe o cenie zbliżonej do siatki ogrodzeniowej, ale jest od niej dużo wytrzymalsze, odporniejsze na odkształcenia, łatwiejsze w montażu i efektowniejsze – dzięki malowaniu proszkowemu we wszystkich kolorach z palety RAL.

Jednak gdy zależy nam na efektownym i solidnym ogrodzeniu frontowym, to najlepszym rozwiązaniem będą nowoczesne lub kute systemy ogrodzeniowe. Cały płot można złożyć z poszczególnych elementów (przęsła, furtki frontowe, bramy wjazdowe dwuskrzydłowe lub przesuwne) jak z klocków. Na naszej stronie internetowej oraz w katalogu prezentujemy wiele popularnych modeli, ale możemy wykonać ogrodzenie posesyjne w dowolnym wzorze i wymiarze. Ponadto każde ogrodzenie możemy pomalować w naszej lakierni (ocynkowanie i lakierowanie proszkowe) na każdy kolor z palety RAL.  To wszystko jest możliwe dzięki produkcji własnej w naszym zakładzie produkcyjnym w Smolnicy pod Gliwicami. Tak duży wybór czasem przytłacza naszych klientów, ale nasi konsultanci zawsze znajdą dla Państwa czas.

Jako renomowany producent ogrodzeń stalowych wykorzystujemy najnowsze technologie, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Doskonałym tego przykładem jest nowoczesny i ekologiczny system DUPLEX. Składa się on z dwóch procesów produkcyjnych: cynkowania ogniowego oraz nałożenia specjalnej powłoki malarskiej poprzez malowanie na mokro lub lakierowanie proszkowe. Dzięki tym zabiegom antykorozyjnym trwałość powłoki wydłuża się do kilkudziesięciu, a nawet 100 lat! Oprócz zabezpieczania przed korozją, ogrodzenie stalowe jest wielokrotnie bardziej odporne na ścieranie i uderzenia kamieni. Indywidualne podejście do naszych klientów oraz dbałość o każdy szczegół na każdym etapie produkcji i montażu to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Dlaczego My?

Zapomnij o standardowych wymiarach. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać dowolne ogrodzenie w dowolnym wymiarze. Utrudnieniem są warunki techniczne. Trudno wyobrazić sobie dwudziestometrowe stalowe przęsło o wadze znacznie przekraczającej 150 kilogramów, albo ponad 2-metrową ozdobną furtkę kutą.
Dowolny wymiar powszechnie kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio murków z bloczków łupanych, słupków stalowych, słupki betonowe, murków oraz słupków murowanych. Jednak ma on wiele innych zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może nie starczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do wybranego wzoru, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), gotowych murków i słupków i naszego budżetu.

Więcej Informacji

Przedstawione powyżej wersje modeli są ledwie małym fragmentem naszej oferty. Potrafimy wykonać oryginalne ogrodzenie na podstawie filmu, rysunku, zdjęcia, projektu, czy innego modelu. Nasi fachowi doradcy opracują koncept ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do wzoru, która jednocześnie spełnia nasze standardy jakości, solidności, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Z reguły przeróbki polegają na dostosowaniu do wymagań obecnych modeli (Horizontal 6 z profilami 200×20 mm w dolnej części oraz profilami 100×20 mm w górnej) lub powiązania ze sobą dwóch wzorów(Horizontal 1 i Lux 2). Coraz bardziej cenione są niezwykłe fuzje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 3 z elementami kutymi(m.in. ozdobnymi profilami, elementami typu “S”, szpicami, koszyczkami, a także zdobionymi płaskownikami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych głównych zalet jest ponad 30 lat doświadczenia na rynku. W naszej dziedzinie jest to ważne. Z biegiem lat elementy automatyczne odgrywają coraz bardziej istotną rolę. Jeszcze niedawno brama z napędem była rzadkością, a dzisiaj jest czymś zwyczajnym. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, technologie produkcyjne, materiały i metody malowania. Dokładając dodatkowo zwykłe problemy (nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki, nachylenie terenu, niewystarczająca długość podjazdu oraz rodzaj gruntu) otrzymujemy niezmiernie skomplikowaną łamigłówkę, z którą uporają się wyłącznie doświadczeni projektanci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem na rynku, dysponujemy ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenieTe atrybuty mogą być niezwykle przydatne, aby zarekomendować produkty jak najbardziej pasujące do życzeń naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród masy różnego rodzaju ogrodzeń (nowoczesnych, hybrydowych, kutych, panelowych i efekt drewna) i akcesoriów (m.in. uchwyty, szufrygi, antaby, szyny, zawiasy, domofony, zamki i wideodomofony) znajdujemy najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Jest to pierwszy moment, w którym możemy zobaczyć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeśli ciągle nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Nasi klienci mają możliwość oglądnięcia ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Ostatnimi fazami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Dalej pozostaje odbiór własny lub montaż przeprowadzany przez naszych monterów.

Więcej Informacji

Znalezienie odpowiedniego koloru spośród tak bogatej palety barw, to z reguły całkiem trudny temat. Z jednej strony mamy aktualną modę i ponadczasowe kolory, z drugiej nie chcemy iść utartym szlakiem. Wybór spośród bezpiecznych, uniwersalnych kolorów (np. RAL 9006 – jasne aluminium, RAL 7035 – szary jasny, RAL 1023 – żółty sygnałowy, czy RAL 7024 – szary grafitowy) jest na pewno rozsądnym metodą, ale warto rozpatrzyć nietypowe kolory (np. RAL 7042 – szary drogowy A, RAL 1021 – żółty kadmowy, RAL 3002 – czerwony karminowy, RAL 5012 – niebieski jasny, RAL 1002 – żółty piaskowy, czy RAL 1013 – biały ostrygowy). Ogrodzenie z czerwonej blachy na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, ale w rzeczywistości harmonijnie współgra z kolorystyką budynku.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, warto zastanowić się także nad fakturą, która będzie najlepiej pasowała do kolorystyki domu. W ostatnich latach na popularności zyskuje powłoka matowa (określana również mianem drobnej struktury), która nadaje balustradzie/ogrodzeniu estetyczny, gustowny i dystyngowany wygląd. Przeciwieństwem matowej faktury jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu połysku i lśnienia.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!