dowolny wzór jaki zapragniesz

Wybór ogrodzenia nie jest rzeczą łatwą. Jest to inwestycja na długie lata, którą warto wcześniej dokładnie przemyśleć. Na początku warto postawić sobie podstawowe pytanie: „Jakie funkcje ma pełnić ogrodzenie?” Jeżeli zależy nam jedynie na funkcjonalności, to najlepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie panelowe. Jest to proste i tanie ogrodzenie metalowe o cenie zbliżonej do siatki ogrodzeniowej, ale jest od niej dużo wytrzymalsze, odporniejsze na odkształcenia, łatwiejsze w montażu i efektowniejsze – dzięki malowaniu proszkowemu we wszystkich kolorach z palety RAL.

Jednak gdy zależy nam na efektownym i solidnym ogrodzeniu frontowym, to najlepszym rozwiązaniem będą nowoczesne lub kute systemy ogrodzeniowe. Cały płot można złożyć z poszczególnych elementów (przęsła, furtki frontowe, bramy wjazdowe dwuskrzydłowe lub przesuwne) jak z klocków. Na naszej stronie internetowej oraz w katalogu prezentujemy wiele popularnych modeli, ale możemy wykonać ogrodzenie posesyjne w dowolnym wzorze i wymiarze. Ponadto każde ogrodzenie możemy pomalować w naszej lakierni (ocynkowanie i lakierowanie proszkowe) na każdy kolor z palety RAL.  To wszystko jest możliwe dzięki produkcji własnej w naszym zakładzie produkcyjnym w Smolnicy pod Gliwicami. Tak duży wybór czasem przytłacza naszych klientów, ale nasi konsultanci zawsze znajdą dla Państwa czas.

Jako renomowany producent ogrodzeń stalowych wykorzystujemy najnowsze technologie, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Doskonałym tego przykładem jest nowoczesny i ekologiczny system DUPLEX. Składa się on z dwóch procesów produkcyjnych: cynkowania ogniowego oraz nałożenia specjalnej powłoki malarskiej poprzez malowanie na mokro lub lakierowanie proszkowe. Dzięki tym zabiegom antykorozyjnym trwałość powłoki wydłuża się do kilkudziesięciu, a nawet 100 lat! Oprócz zabezpieczania przed korozją, ogrodzenie stalowe jest wielokrotnie bardziej odporne na ścieranie i uderzenia kamieni. Indywidualne podejście do naszych klientów oraz dbałość o każdy szczegół na każdym etapie produkcji i montażu to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.