Horizontal

U nas ceny wróciły do normy
-
ogrodzeniowe przęsła stalowe
palisadowe przęsło na wymiar
aluminiowe przęsło nowoczesne
palisadowe przęsło ogrodzeniowe pełne
aluminiowe przęsło ogrodowe
nowoczesne przęsło do ogrodzeń
przeslo palisadowe ze stali
przęsło palisadowe 300 cm
Horizontal 1 Przęsło
Horizontal 2 Przęsło
Horizontal 3 Przęsło
Horizontal 4 Przęsło
Horizontal 5 Przęsło
Horizontal 6 Przęsło
Horizontal 7 Przęsło
Horizontal 8 Przęsło
previous arrow
next arrow
 
Horizontal 1 Przęsło
Horizontal 1
Horizontal 2 Przęsło
Horizontal 2
Horizontal 3 Przęsło
Horizontal 3
Horizontal 4 Przęsło
Horizontal 4
Horizontal 5 Przęsło
Horizontal 5
Horizontal 6 Przęsło
Horizontal 6
Horizontal 7 Przęsło
Horizontal 7
Horizontal 8 Przęsło
Horizontal 8
previous arrow
next arrow

Ogrodzenie Horizontal

Ogrodzenia palisadowe Horizontal łączą w sobie prostotę, elegancję i solidność. Są one także niesamowicie uniwersalne, a liczbę wzorów ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Do wyboru mamy profile stalowe i aluminiowe o szerokości od 2 do nawet 25 cm! Możemy zaprojektować zarówno ażurowe ogrodzenie, podkreślające walory naszego ogród, jak i pełne, które zapewni nam prywatność.

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe to także wysoka jakość i trwałość. Dzięki połączeniu cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego otrzymujemy niezawodne zabezpieczenie przeciwkorozyjne na długie lata. Nasze metalowe ogrodzenia możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL, a także wzbogacić go o różnego rodzaju struktury.

Dlaczego My?

Zapomnij o standardowych wymiarach. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać wybrane ogrodzenie lub balustradę w wybranym gabarycie. Utrudnieniem są możliwości konstrukcyjne. Nie można zwizualizować sobie dwudziestu kilku metrowe metalowe przęsło ogrodzeniowe ważące powyżej 150 kilogramów, albo 5-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej słupków stalowych, murków, słupki betonowe, murków klinkierowych, słupków murowanych oraz murków z bloczków łupanych. Jednak ma on znacznie więcej zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może zabraknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Równie ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość pełnego dopasowania do wybranego wzoru, naszego budżetu, a także gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Powyższe warianty modeli są tylko drobną częścią oferty. Możemy wyprodukować ogrodzenia i balustrady na podstawie innego modelu, rysunku oraz filmu. Nasi pracownicy opracują projekt jak najbardziej zbliżoną do materiału źródłowego, która spełnia nasze standardy trwałości, solidności, bezpieczeństwa użytkowania, jakości.
Przeważnie modyfikacje polegają na przebudowie obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub skomponowanie ze sobą dwóch wzorów(Horizontal 2 i Lux 2). Coraz bardziej cenione są oryginalne kombinacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 2 z elementami kutymi(m.in. elementami typu “S”, szpicami, elementami typu “C”, małymi rozetami oraz zdobionymi płaskownikami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest przeszło 30 lat doświadczenia na rynku ogrodzeń i balustrad. W tej profesji jest to ważne. Z tygodnia na tydzień elementy automatyczne odgrywają jeszcze większą rolę. Jeszcze niedawno podświetlenie podjazdu było nowością, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe materiały, maszyny, metody malowania i technologie produkcyjne. Jeśli dodamy do tego standardowe problemy (nachylenie podjazdu, niewystarczająca długość podjazdu, czy nachylenie terenu) otrzymujemy niezmiernie ciężką łamigłówkę, którą mogą rozwiązać jedynie doświadczeni specjaliści.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, mamy dużą wiedzę i doświadczenie. Są one bardzo przydatne, aby polecić produkty jak najbardziej pasujące do życzeń naszych klientów.
Nie należy to do prostych zadań. Spośród mnogości modeli i typów ogrodzeń (nowoczesnych, panelowych, kutych, czy efekt drewna) i akcesoriów (m.in. napędy, zawiasy, wideodomofony, maskownice zawiasów, listwy zębate, antaby oraz elektrozaczepy) odnajdujemy jedynie najlepsze rozwiązania.
Gdy wszystkie te elementy zostały ustalone i zweryfikowane przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. W tym momencie możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Jeżeli wciąż nie jesteśmy w 100% pewni naszego wyboru, mamy jeszcze inną możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych przeróbek. Ostatecznymi fazami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po zakończeniu całego cyklu produkcji pozostaje odbiór własny lub montaż wcielany w życie przez naszych wykwalifikowanych monterów.

Więcej Informacji

Dobranie pasującego koloru naszego ogrodzenia spośród tak bogatej palety barw, to zazwyczaj relatywnie skomplikowane zagadnienie. Z jednej strony mamy tradycyjne, popularne i ponadczasowe kolory, z drugiej oczekujemy czegoś jedynego w swoim rodzaju. Wybranie jednego ze standardowych kolorów (np. RAL 5010 – niebieski Chagall, RAL 5015 – niebieski średni, RAL 9003 – biały sygnałowy, RAL 9007 – ciemne aluminium) z całą pewnością jest rozsądnym wyjściem. Jednakże warto rozpatrzyć nietypowe kolory (np. RAL 4003 – różowy wrzosowy, RAL 6002 – zielony liściasty, czy RAL 3002 – czerwony karminowy). Niebieskie ogrodzenie kute pozornie jest dość nietypowym rozwiązaniem, ale później okazuje się świetnym wyborem.
Wybierając kolor, trzeba także rozważyć wybór faktury, która zaakcentuje jego styl. W ostatnich latach na popularności zyskuje powłoka matowa (zwana inaczej drobną strukturą), która nadaje wykwintny i szlachetny wygląd. Metaliza to kolejna opcja, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i blasku.

Więcej Informacji

Dane Konstrukcyjne

Element Materiał
profil 20×20 stal lub aluminium
profil 30×20 aluminium
profil 40×20 stal lub aluminium
profil 60×20 stal lub aluminium
profil 80×20 stal lub aluminium
profil 100×20 stal lub aluminium
profil 120×20 stal lub aluminium
profil 150×20 aluminium
profil 160×20 stal
profil 200×20 aluminium
profil 250×20 aluminium
Ceownik/Profil Mocujący stal/aluminium
Wykończenie ocynkowanie i lakierowanie proszkowe
Element Materiał
Brama Przesuwna profil 60×40 lub profil 80×40
Bramy Skrzydłowe profil 60×40
Furtka profil 40×40

Skontaktuj się z nami!