Doświadczenie

U nas ceny wróciły do normy
-
kuta rozeta ogrodzeniowa
Jednym z naszych głównych atutów jest nasze ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży ogrodzeń, balustrad, bram garażowych oraz automatyki. Dzięki niemu lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów i potrafimy dopasować produkty do ich potrzeb i oczekiwań. Bogata wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na wykorzystywanie nowinek technologicznych do ciągłego podnoszenia jakości. Każdego roku projektujemy dziesiątki nowych modeli ogrodzeń, aby nadążyć za zmieniającą się modą i gustami naszych klientów. Wprowadzamy także nowości jak ogrodzenia „efekt drewna”, które wykonane są ze stali lub aluminium, a wyglądają zupełnie jak drewniany płot.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać każde ogrodzenie i balustradę w dowolnym rozmiarze. Jedynym problemem, z którym musimy się mierzyć, są standardy konstrukcyjne. Trudno wyobrazić sobie kilkunastometrowe metalowe przęsło ogrodzeniowe ważące powyżej sto trzydzieści pięć kilogramów, albo 5-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar zwykle kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do gotowych murków z bloczków łupanych, słupków murowanych, murków klinkierowych i murków. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. Kilkanaście centymetrów więcej światła bramy z pewnością ułatwi wjazd na posesję, ale może zabraknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość perfekcyjnego dopasowania do nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), naszego budżetu, płotu sąsiada, gotowych murków i słupków, a także wybranego wzoru.

Więcej Informacji

Powyższe modele są tylko drobną częścią szerokiej oferty. Możemy stworzyć metalowe ogrodzenia i balustrady na podstawie katalogu, rysunku, czy zdjęcia. Nasi niezawodni doradcy zaprojektują rysunek projektowy jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która spełnia nasze standardy jakości, solidności, bezpieczeństwa użytkowania, trwałości, .
Zwykle zmiany polegają na dostosowaniu do wymagań obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub zespolenia dwóch wzorów(Lux 1 i Horizontal 2). Jednak coraz częściej pojawiają się niekonwencjonalne połączenia różnych typów ogrodzeń np. Modern 4 z elementami kutymi(m.in. szpicami, elementami typu “C”, małymi rozetami i elementami typu “S”).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest trzydziestoletnie doświadczenie . W tej specyficznej dziedzinie jest to bardzo ważne. Z każdym rokiem elektronika i automatyka odgrywają jeszcze większą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z podświetleniem był rzadkością, a dzisiaj jest standardem. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe narzędzia, metody malowania, farby i faktury, sposoby montażu oraz materiały. Włączając w to zwyczajne problemy (zbyt mała szerokość działki, rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu, nachylenie terenu, czy nachylenie podjazdu) otrzymujemy niewiarygodnie skomplikowaną łamigłówkę, którą potrafią rozwiązać jedynie doświadczeni pracownicy.

Więcej Informacji

Jako czołowy producent z ponad 30-letnim stażem na rynku, posiadamy fachową wiedzę i doświadczenie., które mogą być niebywale pomocne, aby polecić produkty jak najbardziej dopasowane do życzeń naszych klientów.
Nie należy to do prostych zadań. Spośród setek wzorów różnych typów ogrodzeń (panelowych, kutych, hybrydowych, efekt drewna oraz nowoczesnych) i akcesoriów (m.in. antaby, szufrygi, klamki, zawiasy, listwy zębate, uchwyty, domofony oraz szyny) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniach i sprawdzeniu przez pomiar, zabieramy się do stworzenia wizualizacji. Dopiero wtedy możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeśli wciąż nie jesteśmy w stu procentach usatysfakcjonowani, jest jeszcze możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych przeróbek. Finalnymi fazami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Dalej pozostaje odbiór własny lub montaż dokonywany przez naszych fachowych monterów.

Więcej Informacji

Znalezienie odpowiedniego koloru ogrodzenia spośród całej palety RAL, to z reguły całkiem ciężkie i zawiłe zadanie. Z jednej strony mamy tradycyjne, popularne i ponadczasowe kolory, z drugiej kuszą nas nowoczesne, progresywne i niecodzienne barwy. Wybranie spośród bezpiecznych, uniwersalnych kolorów (np. RAL 7021 – szary czarny, RAL 8017 – brązowy czekoladowy, RAL 6005 – zielony mchowy) niewątpliwie będzie rozsądnym sposobem. Jednakże warto wziąć pod lupę nieszablonowe i progresywne kolory (np. RAL 8015 – kasztanowy, RAL 1013 – biały ostrygowy, RAL 8016 – brązowy mahoniowy, RAL 5012 – niebieski jasny, RAL 5005 – niebieski sygnałowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe pozornie jest dość dziwne, ale w wielu przypadkach pasuje kolorystycznie do domu.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, radzimy przemyśleć także wybór faktury, która odpowiednio uwypukli lub stonuje wybraną barwę. Najpopularniejsza jest tekstura matowa (tak zwana drobna struktura), która nadaje dystyngowany, ekskluzywny, wykwintny i estetyczny wygląd. Przeciwieństwem jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i blasku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!