Balustrady Nierdzewne

U nas ceny wróciły do normy
-

Dlaczego warto wybrać Balustrady Nierdzewne?

Balustrady ze stali nierdzewnej są obecnie bardzo popularne. Ich atrakcyjny i estetyczny wygląd doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Równie efektownie wyglądają na zewnątrz (jako poręcze schodów, balustrady tarasowe, czy barierki balkonowe), jednak trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniej stali kwasoodpornej, która jest odporna na różnego rodzaju warunki atmosferyczne panujące w Polsce.

Obecnie najpopularniejsze są lekkie, ażurowe balustrady z cienkimi, delikatnymi poprzeczkami lub szklanym wypełnieniem. Zwykle wykonywane są w całości ze stali nierdzewnej, ale można zastosować wstawki drewniane w pochwytach i słupkach (najczęściej w kolorze schodów). Połączenie wypolerowanej stali nierdzewnej i lekka konstrukcja nadają nierdzewnym balustradom niepowtarzalny styl, a jednocześnie są niesamowicie solidne i trwałe.

Balustrady wewnętrzne ze stali nierdzewnej

Właściwości charakterystyczne dla balustrad zewnętrznych sprawiły, że coraz większym zainteresowaniem inwestorów cieszą się balustrady wewnętrzne ze stali nierdzewnej. Znajdują one zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach użytkowych. Za ich wyborem przemawia ponadczasowa estetyka oraz bezobsługowy charakter. Balustrady wewnętrzne ze stali nierdzewnej ni wymagają dodatkowej konserwacji, a przy tym są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Balustrady nierdzewne – Producent oferuje najlepsze rozwiązania 

Balustrada z nierdzewki to aktualnie jedna z najchętniej wybieranych przez inwestorów konstrukcji. Za jej wyborem przemawia elegancki design, który doskonale wpisuje się w nowoczesne projekty zabudowy mieszkaniowej i użytkowej, jak również bezobsługowy charakter balustrady. Balustrada z nierdzewki nie wymaga czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych i kosztownego serwisowania. Jest odporna na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych – warunków atmosferycznych i czynników determinujących uszkodzenia mechaniczne. Nie wymaga malowania, ani warstw ochronnych.

Interesują Cię balustrady nierdzewne? Producent oferuje szeroki wybór rozwiązań w zróżnicowanej stylistyce. W stałym asortymencie posiadamy zarówno nowoczesne wzory, jak i bardziej klasyczne rozwiązania. Klientom poszukującym najbardziej optymalnych projektów zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze modelu, który najlepiej dopełni projekt nieruchomości. Produkujemy balustrady nierdzewne na potrzeby obiektów nowopowstających i modernizowanych.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać dowolne ogrodzenie lub balustradę w dowolnym formacie. Jesteśmy ograniczeni wyłącznie przez normy konstrukcyjne. Z trudnością zwizualizować sobie kilkunastometrowe przęsło ogrodowe ważące 100kg, albo kilkumetrową furtkę ogrodzeniową ze stali.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio słupki betonowe, słupków stalowych, murków oraz murków klinkierowych. Jednak ma on zdecydowanie więcej zastosowań. Kilkanaście centymetrów więcej światła bramy okaże się wygodne przy wjeździe na posesję, ale może braknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do naszego budżetu, gotowych murków i słupków, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), czy płotu sąsiada.

Więcej Informacji

Przedstawione powyżej wersje wzorów są raptem drobną częścią szerokiego asortymentu. Możemy wykonać ogrodzenie na podstawie innego modelu, rysunku, katalogu, filmu, zdjęcia, czy projektu. Nasi projektanci stworzą rysunek projektowy jak najbardziej zbliżoną do oryginału, która równocześnie spełnia nasze standardy trwałości, jakości i bezpieczeństwa użytkowania.
Z reguły poprawki polegają na przeróbce obecnych modeli (Modern 4 z rurkami zamiast profili) lub skomponowanie ze sobą dwóch wzorów(Horizontal 1 i Lux 1). Popularne stają się niezwykłe połączenia różnych typów ogrodzeń np. Modern 2 z elementami kutymi(m.in. elementami typu “S”, szpicami, koszyczkami, ozdobnymi profilami i małymi rozetami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W naszej branży jest to niezwykle istotne. Każdego roku elementy automatyczne odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno brama przesuwna na pilota była rzadkością, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe materiały, sposoby montażu, technologie produkcyjne, maszyny oraz metody malowania. Dorzucając dodatkowo zwyczajne problemy (zbyt mała szerokość działki, rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu oraz nachylenie terenu) otrzymujemy niewiarygodnie żmudną łamigłówkę, którą potrafią rozwiązać tylko doświadczeni specjaliści.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem w branży ogrodzeń nowoczesnych i kutych, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie.Cechy te są niesłychanie pomocne, aby polecić produkty jak najbardziej pasujące do potrzeb naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród masy modeli i typów ogrodzeń (panelowych, nowoczesnych, hybrydowych oraz efekt drewna) i akcesoriów (m.in. szufrygi, elektrozaczepy, napędy, wideodomofony, klamki, listwy zębate, szyny, maskownice zawiasów, a także domofony) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniach i sprawdzeniu przez pomiar, rozpoczynamy projektowanie wizualizacji. Dopiero wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Gdy wciąż nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, istnieje jeszcze jedna możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych poprawek. Ostatnimi etapami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Potem pozostaje odbiór własny lub montaż wykonywany przez naszych wykwalifikowanych monterów.

Więcej Informacji

Wybór pasującego koloru spośród około 200 kolorów RAL, to zazwyczaj stosunkowo ciężkie i zawiłe zadanie. Z jednej strony mamy popularne oraz ponadczasowe kolory, z drugiej kuszą nas nowoczesne, progresywne i niecodzienne barwy. Wybór któregoś spośród popularnych (np. RAL 1003 – żółty sygnałowy, RAL 1023 – żółty sygnałowy, RAL 7021 – szary czarny, RAL 7024 – szary grafitowy, czy RAL 5015 – niebieski średni) będzie bezsprzecznie rozsądnym rozwiązaniem. Jednak warto wziąć pod lupę nieszablonowe i progresywne kolory (np. RAL 5008 – niebieski szary, RAL 1004 – żółto-miodowy, RAL 7038 – szary agatowy, RAL 2003 – pomarańczowy średni, RAL 6002 – zielony liściasty, RAL 8016 – brązowy mahoniowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe wydawać się może dziwne, ale pasuje do niektórych domów.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, radzimy przemyśleć także wybór faktury, która najlepiej podkreśli kolor i nada mu odpowiedni charakter. Najpopularniejsza jest tekstura matowa (tzw. drobna struktura), która nadaje balustradzie/ogrodzeniu wykwintny i szykowny wygląd. Inną możliwością jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu blasku i połysku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!