dowolny wzór jaki zapragniesz

Balustrady ze stali nierdzewnej są obecnie bardzo popularne. Ich atrakcyjny i estetyczny wygląd doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Równie efektownie wyglądają na zewnątrz (jako poręcze schodów, balustrady tarasowe, czy barierki balkonowe), jednak trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniej stali kwasoodpornej, która jest odporna na różnego rodzaju warunki atmosferyczne panujące w Polsce.

Obecnie najpopularniejsze są lekkie, ażurowe balustrady z cienkimi, delikatnymi poprzeczkami lub szklanym wypełnieniem. Zwykle wykonywane są w całości ze stali nierdzewnej, ale można zastosować wstawki drewniane w pochwytach i słupkach (najczęściej w kolorze schodów). Połączenie wypolerowanej stali nierdzewnej i lekka konstrukcja nadają nierdzewnym balustradom niepowtarzalny styl, a jednocześnie są niesamowicie solidne i trwałe.

Spodobały Ci się nasze Balustrady Nierdzewne? Skontaktuj się z nami!


Wyślij Maila
Wypełnij Formularz Wyceny

lub zapytaj przez poniższy Formularz Kontakowy


e-mail:
telefon:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na zapytanie. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Art-Met s.c. Anna Malina Wojciech Malina z siedzibą przy ul. Wiejskiej 92, 44-153 Smolnica.