Lux

U nas ceny wróciły do normy
-
nowoczesne przęsło z blachy perforowanej
lekkie ogrodzenie nowoczesne z blachą
nowoczesne ogrodzeniowe przęsło z blachy pełnej
przęsło z blachy perforowanej i profili stalowych
przęsło z blachy na wymiar
nowoczesne przęsło z blachy 2500x150
nowoczesne przęsło ogrodzeniowe z blachą
Lux 1 Przęsło
Lux 2 Przęsło
Lux 3 Przęsło
Lux 4 Przęsło
Lux 5 Przęsło
Lux 6 Przęsło
Lux 7 Przęsło
previous arrow
next arrow
 
Lux 1 Przęsło
Lux 1
Lux 2 Przęsło
Lux 2
Lux 3 Przęsło
Lux 3
Lux 4 Przęsło
Lux 4
Lux 5 Przęsło
Lux 5
Lux 6 Przęsło
Lux 6
Lux 7 Przęsło
Lux 7
previous arrow
next arrow

Ogrodzenie Lux

Ogrodzenia Lux to kompozycje z blachy (pełnej, perforowanej lub wycinanej laserowo) wzbogacone wieloma rodzajami profili i rurek stalowych. Takie połączenie jeszcze bardziej poszerza paletę ogrodzeń nowoczesnych. Oprócz modeli bazujących na wypełnieniu z blachy, mamy do dyspozycji wiele modeli hybrydowych. Tego typu ogrodzenia można zaprojektować samemu, bazując na innych wzorach. Elementy z blachy można wstawić do przęseł, bram i furtek w dowolny sposób – z lewej lub prawej strony, w pionie lub w poziomie, symetrycznie lub asymetrycznie.

Dlaczego My?

W naszej firmie nie ma czegoś takiego jak standardowe wymiary. Potrafimy wykonać każde ogrodzenie w dowolnym gabarycie. Jesteśmy blokowani jedynie przez możliwości konstrukcyjne. Trudno wyobrazić sobie czternastometrowe przęsło kute o wadze sto trzydzieści pięć kilogramów, albo ponad 2-metrową furtkę.
Dowolny wymiar przede wszystkim kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio słupków murowanych, słupków stalowych, słupki betonowe, murków, murków klinkierowych, a także murków z bloczków łupanych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. Trochę więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może nie wystarczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość bardzo dobrego dopasowania do płotu sąsiada, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady) i gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Przedstawiane wersje wzorów są zaledwie małym fragmentem różnorodnego asortymentu. Potrafimy zrobić metalowe ogrodzenia i balustrady na podstawie katalogu, strony internetowej, innego modelu, filmu, projektu oraz zdjęcia. Nasi doradcy zaprojektują wizję ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która równocześnie spełnia nasze standardy solidności, trwałości, bezpieczeństwa użytkowania.
Najczęściej zmiany polegają na przebudowie obecnych modeli (Horizontal 1 z większymi prześwitami) lub połączenia ze sobą dwóch wzorów(Lux 3 i Horizontal 3). Popularne stają się niekonwencjonalne kompozycje różnych typów ogrodzeń np. Modern 1 z elementami kutymi(m.in. małymi rozetami, elementami typu “S”, koszyczkami, czy szpicami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W tej profesji jest to niezwykle ważne. Z miesiąca na miesiąc elektronika odgrywają większą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z wideodomofonem był nowością, a dzisiaj jest normą. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe narzędzia, materiały, sposoby montażu, czy metody malowania. Dorzucając dodatkowo zwyczajne problemy (nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki, niewystarczająca długość podjazdu oraz nachylenie terenu) otrzymujemy niesamowicie złożoną łamigłówkę, którą są w stanie rozwiązać wyłącznie doświadczeni pracownicy.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem w branży ogrodzeń, mamy dużą wiedzę i doświadczenie.Cechy te są bardzo użyteczne, aby zaoferować produkty jak najbardziej dopasowane do życzeń naszych klientów.
Nie jest to łatwe zadanie. Spośród mnogości modeli różnego typu ogrodzeń (kutych, panelowych, efekt drewna, czy hybrydowych) i akcesoriów (m.in. maskownice zawiasów, wideodomofony, antaby, szyny, listwy zębate, domofony, uchwyty, czy szufrygi) odnajdujemy jedynie najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, rozpoczynamy projektowanie wizualizacji. Wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Gdy nadal mamy wątpliwości, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych korekt. Ostatecznymi etapami tworzenia naszych balustrad i ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Następnie pozostaje odbiór własny lub montaż wykonywany przez naszych doświadczonych monterów.

Więcej Informacji

Znalezienie odpowiedniego koloru ogrodzenia lub balustrady spośród całej palety RAL, to zazwyczaj całkiem duży i złożony problem. Z jednej strony mamy modne i ponadczasowe kolory, z drugiej oczekujemy czegoś jedynego w swoim rodzaju. Wybór spośród bezpiecznych, uniwersalnych kolorów (np. RAL 5015 – niebieski średni, RAL 7035 – szary jasny, RAL 5010 – niebieski Chagall, RAL 9005 – czarny głęboki) niewątpliwie będzie rozsądnym sposobem. Jednak warto rozpatrzyć nietypowe kolory (np. RAL 6009 – zielony jodłowy, RAL 3005 – czerwony winny, RAL 6000 – zielony patynowy, RAL 6003 – zielony oliwkowy, RAL 4003 – różowy wrzosowy, czy RAL 6002 – zielony liściasty). Niebieskie ogrodzenie kute wydawać się może dziwne, ale pasuje do niektórych domów.
Wybierając kolor, warto także wybrać fakturę, która najlepiej podkreśli kolor i nada mu odpowiedni charakter. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (określana również mianem drobnej struktury), która nadaje ogrodzeniom dostojny, szlachetny wygląd. Kontrastem dla matu jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu połysku i lśnienia.

Więcej Informacji

Dane Konstrukcyjne

Element Materiał
Wypełnienie – Profile profil 40×20, 40×40, 80×20, rurka Ø20
Wypełnienie – Blacha pełna, perforowana lub wycinana laserowo
Wzór płaskownik 12×6
Szpice do wyboru
Wykończenie ocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!