Retro

U nas ceny wróciły do normy
-
kute przęsło ogrodzeniowe 3m
kute przęsło posesyjne ze stali
przęsło ogrodzeniowe kute
przęsło ogrodowe 250x150
kute przeslo na wymiar
ogrodzeniowe przęsło ze stali
przęsła ogrodzeniowe metalowe 300 cm
kute przęsła do płotów
Ogrodzenie Kute Retro 1 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 2 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 3 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 4 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 5 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 6 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 7 Przęsło
Ogrodzenie Kute Retro 8 Przęsło
previous arrow
next arrow
 
Ogrodzenie Kute Retro 1 Przęsło
Retro 1
Ogrodzenie Kute Retro 2 Przęsło
Retro 2
Ogrodzenie Kute Retro 3 Przęsło
Retro 3
Ogrodzenie Kute Retro 4 Przęsło
Retro 4
Ogrodzenie Kute Retro 5 Przęsło
Retro 5
Ogrodzenie Kute Retro 6 Przęsło
Retro 6
Ogrodzenie Kute Retro 7 Przęsło
Retro 7
Ogrodzenie Kute Retro 8 Przęsło
Retro 8
previous arrow
next arrow

Ogrodzenie Retro

Modele Retro to grupa najbardziej bogato zdobionych ogrodzeń kutych. Wykorzystują one całe bogactwo kowalstwa artystycznego. Do dyspozycji są setki szpiców, rozet i innych zdobień. Oprócz tego, znane z modelu Classic, skręcane pręty(fragmentami lub w całości), łuki oraz naprzemienne pręty o różnych długościach.

Przedstawione tu modele to jedynie wierzchołek góry lodowej. Nie sposób przedstawić tutaj choćby jednego procenta wszystkich możliwych ogrodzeń. Inspiracji warto poszukać w naszych galeriach realizacji oraz w naszym sklepie internetowym z elementami kutymi.

Dlaczego My?

U nas nie ma standardowych wymiarów. Jesteśmy w stanie wykonać wybrane ogrodzenie w każdym rozmiarze. Jedynym problemem, z którym musimy się mierzyć, są możliwości techniczne. Trudno zwizualizować sobie kilkunastometrowe nowoczesne przęsło palisadowe ważące powyżej ćwierć tony, albo czterometrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar powszechnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej murków, słupki betonowe, murków z bloczków łupanych, słupków stalowych, słupków murowanych i murków klinkierowych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy sprawi, że łatwiej będzie wjechać na posesję, ale może nie wystarczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), gotowych murków i słupków, naszego budżetu, czy wybranego wzoru.

Więcej Informacji

Pokazane wersje modeli są ledwie niewielkim ułamkiem bogatej oferty. Możemy zaprojektować ogrodzenia i balustrady na podstawie rysunku, filmu, katalogu, czy zdjęcia. Nasi wykwalifikowani pracownicy opracują wizualizację jak najbardziej zbliżoną do przykładu, która także spełnia nasze standardy jakości, trwałości, bezpieczeństwa użytkowania, solidności.
Z reguły przeróbki polegają na dostosowaniu do wymagań obecnych modeli (Lux 2 z szerokimi profilami poziomymi zamiast rurek) lub składania razem dwóch wzorów(Lux 1 i Horizontal 3). Popularne stają się oryginalne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 1 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, szpicami, a także ozdobnymi profilami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych głównych zalet jest ponad 30-letnie doświadczenie na rynku. W naszej branży jest to bardzo istotne. Z miesiąca na miesiąc elementy elektroniczne i automatyczne odgrywają coraz ważniejszą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z podświetleniem był luksusem, a dzisiaj jest normą. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, sposoby montażu, materiały, farby i faktury, technologie produkcyjne, narzędzia oraz maszyny. Dokładając dodatkowo standardowe problemy (nachylenie podjazdu, rodzaj gruntu, czy niewystarczająca długość podjazdu) otrzymujemy niesłychanie żmudną łamigłówkę, z którą uporają się wyłącznie doświadczeni specjaliści.

Więcej Informacji

Jako czołowy producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie. Są one niebywale przydatne, aby zaproponować produkty jak najbardziej pasujące do wymogów naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród kilkudziesięciu rozmaitych wzorów ogrodzeń (hybrydowych, kutych, efekt drewna, nowoczesnych oraz panelowych) i akcesoriów (m.in. antaby, napędy, klamki, domofony, uchwyty, maskownice zawiasów, zamki, a także wideodomofony) odnajdujemy jedynie najlepsze rozwiązania.
Kiedy to wszystko jest już ustalone i zweryfikowane przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Dopiero teraz możemy możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeżeli wciąż mamy wątpliwości, istnieje jeszcze jedna możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych zmian. Finalnymi etapami tworzenia naszych balustrad i ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Następnie pozostaje odbiór własny lub montaż wykonywany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Znalezienie odpowiedniego koloru naszego przyszłego ogrodzenia spośród tak bogatej palety barw, to zwykle stosunkowo trudny temat. Z jednej strony mamy popularne oraz ponadczasowe kolory, z drugiej chcemy się wyróżnić. Wybór spośród bezpiecznych, uniwersalnych kolorów (np. RAL 9003 – biały sygnałowy, RAL 1023 – żółty sygnałowy, RAL 1003 – żółty sygnałowy, RAL 5015 – niebieski średni, RAL 5010 – niebieski Chagall, czy RAL 8019 – brązowy szary) jest bez wątpienia rozsądnym wyjściem, ale warto zastanowić się również nad którymś z kolorów niestandardowych (np. RAL 6003 – zielony oliwkowy, RAL 5012 – niebieski jasny, RAL 7038 – szary agatowy, RAL 7012 – szary bazaltowy, RAL 7045 – szary, RAL 9016 – biały drogowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe pozornie jest dość dziwnym pomysłem, ale pasuje do niektórych domów.
Przed ostatecznym wyborem koloru naszego ogrodzenia, trzeba także rozważyć wybór faktury, która odpowiednio uwypukli lub stonuje wybraną barwę. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (znana także jako drobna struktura), która nadaje ogrodzeniu lub balustradzie wykwintny, dystyngowany, ekskluzywny wygląd. Na przeciwnym biegunie jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu połysku i blasku.

Więcej Informacji

Dane Konstrukcyjne

ElementMateriał
Poziomopłaskownik 20×5 lub 25×5 obustronnie
Pionowopręt pełny 12×12
Wzórpłaskownik 12×6 i pręt 12×12
Szpicedo wyboru
Wykończenieocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!