Standard

Ogrodzenie Standard

Standard to grupa najtańszych modeli ogrodzeń kutych. Charakteryzuje się prostotą oraz niewielką liczbą zdobień. Oprócz całej gamy szpiców, pozostają do wyboru najprostsze rozety. Stalowe pręty 12×12 mm zostały zastąpione profilami 14×14 mm, dzięki czemu ogrodzenie jest lżejsze.

Minimalizm ogrodzeń Standard sprawia, że są bardzo uniwersalne. Świetnie komponują się ze starymi budynkami, ale pasują także do wielu nowych domów. Jest to szczególnie ważne przy wyborze ogrodzenia dla starego domu po termomodernizacji.

Dlaczego My?

Nie musisz się martwić wymiarami bramy, furtki, czy przęsła. Jesteśmy w stanie wykonać wybrane ogrodzenie w każdym rozmiarze. Jesteśmy blokowani jedynie przez normy konstrukcyjne. Niełatwo sobie wyobrazić dwudziestu kilku metrowe nowoczesne przęsło palisadowe o wadze sto dwadzieścia kg, albo ponad 2-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar z reguły kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio murków, murków z bloczków łupanych, słupków stalowych, słupków murowanych, a także murków klinkierowych. Jednak ma on zdecydowanie więcej zastosowań. Trochę więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może zabraknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość pełnego dopasowania do naszego budżetu, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady) oraz płotu sąsiada.

Więcej Informacji

Powyższe warianty wzorów są jedynie drobną częścią naszego asortymentu. Możemy stworzyć stalowe ogrodzenia na podstawie filmu, projektu oraz strony internetowej. Nasi projektanci przygotują wizualizację jak najbardziej zbliżoną do wzoru, która spełnia nasze standardy solidności, jakości, trwałości, bezpieczeństwa użytkowania.
Na ogół zmiany polegają na lekkiej modyfikacji obecnych modeli (odwrotność Lux 4 – po bokach blach, a pośrodku profile) lub łączenia dwóch wzorów(Lux 2 i Horizontal 2). Widać także początek mody na nietypowe fuzje różnych typów ogrodzeń np. Modern 3 z elementami kutymi(m.in. ozdobnymi profilami, małymi rozetami, elementami typu “S”, elementami typu “C”, zdobionymi płaskownikami, a także koszyczkami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych najważniejszych atutów jest 30-letnie doświadczenie na rynku ogrodzeń. W tej specyficznej dziedzinie jest to ważne. Każdego roku elementy elektroniczne odgrywają większą rolę. Jeszcze niedawno podświetlenie podjazdu było nowością, a dzisiaj jest normą. Jednocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe materiały, maszyny, farby i faktury, technologie produkcyjne, sposoby montażu, metody malowania i narzędzia. Włączając w to klasyczne problemy (zbyt mała szerokość działki, rodzaj gruntu i nachylenie terenu) otrzymujemy niezmiernie zagmatwaną łamigłówkę, którą dadzą radę rozwiązać jedynie doświadczeni konsultanci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie. Są one niebywale przydatne, aby wybrać produkty jak najbardziej pasujące do wymogów naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród wielu dziesiątek, a nawet setek modeli różnego typu ogrodzeń (hybrydowych, kutych, panelowych oraz nowoczesnych) i akcesoriów (m.in. zawiasy, domofony, szyny, listwy zębate, szufrygi, elektrozaczepy i antaby) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, zaczynamy pracę nad wizualizacją projektu. Dopiero teraz możemy możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. W przypadku kiedy wciąż nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, jest jeszcze możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych zmian. Ostatecznymi fazami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po zakończeniu całego cyklu produkcji pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Dane Konstrukcyjne

ElementMateriał
Poziomopłaskownik 20×5 lub profil 40×20
Pionowoprofil 14×14
Wzórpłaskownik 12×6
Szpicedo wyboru
Wykończenieocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!