Ogrodzenia metalowo drewniane

U nas ceny wróciły do normy
-
stalowe przęsło imitujące drewno
stalowe przęsło wyglądające jak drewno
nowoczesne przęsło ogrodzeniowe stylizowane na drewniane
nowoczesne przęsło ogrodowe 3m
przęsło efekt drewna do ogrodzeń
stalowe przęsło ogrodzeniowe
Efekt Drewna 1 Przęsło
Efekt Drewna 2 Przęsło
Efekt Drewna 3 Przęsło
Efekt Drewna 4 Przęsło
Efekt Drewna 5 Przęsło
Efekt Drewna 6 Przęsło
previous arrow
next arrow
 
Efekt Drewna 1 Przęsło
Efekt Drewna 1
Efekt Drewna 2 Przęsło
Efekt Drewna 2
Efekt Drewna 3 Przęsło
Efekt Drewna 3
Efekt Drewna 4 Przęsło
Efekt Drewna 4
Efekt Drewna 5 Przęsło
Efekt Drewna 5
Efekt Drewna 6 Przęsło
Efekt Drewna 6
previous arrow
next arrow

Ogrodzenie Efekt Drewna

Największą wadą ogrodzeń drewnianych jest ciągła potrzeba konserwacji i naprawy. Teoretycznie wystarczy impregnować drewno raz na dwa lata, ale jeżeli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie płotu, to najlepiej malować go co najmniej raz w roku. Do tego dochodzą regularne naprawy uszkodzeń, wymiana sztachet itp.

Na szczęście znaleźliśmy rozwiązanie, które łączy w sobie naturalną kolorystykę drewna z trwałością ogrodzeń metalowych. Jest nim specjalny rodzaj malowania proszkowego zwany „efektem drewna”, którym pokrywa się stalowe lub aluminiowe profile. Dzięki tej technologii można stworzyć niemal doskonałą imitację drewna, która nie będzie wymagała ciągłej konserwacji. W naszej ofercie aktualnie dostępne są cztery kolory: złoty dąb, orzech, mahoń, wenge.

 

Ogrodzenie metalowo-drewniane: Metal z efektem drewna

 

Ogrodzenie metalowo-drewniane możemy zaprojektować z wykorzystaniem naturalnego drewna lub elementów malowanych proszkowo na tzw. „efekt drewna”. Ogrodzenie malowane proszkowo zapewnia doskonałe walory estetyczne, jednocześnie nie przysparzając prac związanych z koniecznością regularnej konserwacji elementów drewnianych. To rozwiązanie dedykowane inwestorom, którzy poszukują jakości i trwałości. 

Ogrodzenia metalowo-drewniane znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Z ich zalet coraz częściej korzystają klienci biznesowi. Ogrodzenie tego typu to najlepsza wizytówka firmy, a zarazem pewność, że na posesję nie dostanie się nikt niepowołany. Ogrodzenia z efektem drewna wykonujemy w wielu różnych wzorach i rozmiarach. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby inwestorów poszukujących zarówno rozwiązań dla dużych, jak i niewielkich posesji. Tę samą technologię wykorzystujemy do malowania metalu na barierkach i balustradach. 

Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia na ogrodzenie metalowo-drewniane zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w której mamy m.in. ogrodzenia metalowe, ogrodzenia kute czy balustrady nowoczesne. a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjalista Art-Met z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jesteśmy gotowi wykonać wybrane ogrodzenie lub balustradę w dowolnym formacie. Ograniczają nas jedynie warunki konstrukcyjne. Niełatwo sobie wyobrazić dwudziestu kilku metrowe przęsło ogrodowe ważące znacznie więcej niż sto trzydzieści pięć kilogramów, albo czterometrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar z reguły kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do zrobionych dawniej murków z bloczków łupanych, murków klinkierowych, słupków murowanych, czy słupków stalowych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. Kilka centymetrów więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może brakować miejsca do parkowania na podjeździe. Równie istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość bardzo dobrego dopasowania do gotowych murków i słupków, wybranego wzoru, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), płotu sąsiada i naszego budżetu.

Więcej Informacji

Ukazane powyżej wzory są jedynie elementem zróżnicowanej oferty. Jesteśmy w stanie zaprojektować ogrodzenie ze stali na podstawie katalogu, filmu, a także projektu. Nasi niezawodni konsultanci przygotują koncepcję ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do materiału źródłowego, która jednocześnie spełnia nasze standardy solidności, jakości, bezpieczeństwa użytkowania, trwałości.
Z reguły korekty polegają na przebudowie obecnych modeli (Horizontal 1 z większymi prześwitami) lub zespolenia dwóch wzorów(Horizontal 3 i Lux 3). Widać także początek mody na niecodzienne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 3 z elementami kutymi(m.in. małymi rozetami, elementami typu “C”, zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, a także koszyczkami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych najważniejszych atutów jest trzydziestoletnie doświadczenie . W tej branży jest to nader ważne. Z biegiem lat elementy elektroniczne i automatyczne odgrywają większą rolę. Jeszcze niedawno wideodomofon był nowością, a dzisiaj jest czymś normalnym. Jednocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, maszyny, technologie produkcyjne, metody malowania, materiały i narzędzia. Włączając w to codzienne problemy (nachylenie terenu, nachylenie podjazdu, rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu i zbyt mała szerokość działki) otrzymujemy niesłychanie skomplikowaną łamigłówkę, z którą poradzą sobie wyłącznie doświadczeni konsultanci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, posiadamy fachową wiedzę i doświadczenie., które mogą być niezmiernie przydatne, aby zaoferować produkty jak najbardziej odpowiednie do wymogów naszych klientów.
Wbrew pozorom, jest to dość skomplikowane. Spośród mnóstwa rozmaitych wzorów ogrodzeń (hybrydowych, kutych, nowoczesnych, a także panelowych) i akcesoriów (m.in. wideodomofony, szyny, klamki, domofony, maskownice zawiasów oraz napędy) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Wtedy możemy zobaczyć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeśli ciągle nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z podjętej decyzji, mamy jeszcze inną możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Finalnymi fazami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po czym pozostaje odbiór własny lub montaż wykonywany przez naszych fachowych monterów.

Więcej Informacji

Wybór pasującego koloru naszego przyszłego ogrodzenia spośród palety RAL, to zwykle stosunkowo skomplikowana sprawa. Z jednej strony mamy bieżące trendy oraz ponadczasowe kolory, z drugiej nie chcemy iść utartym szlakiem. Wybranie popularnego i uniwersalnego koloru (np. RAL 5015 – niebieski średni, RAL 8019 – brązowy szary, czy RAL 5010 – niebieski Chagall) niezaprzeczalnie okaże się rozsądnym metodą, z drugiej strony warto zagłębić się w paletę kolorów RAL (np. RAL 6002 – zielony liściasty, RAL 3005 – czerwony winny, czy RAL 5000 – niebieski wrzosowy). Czerwone lub żółte ogrodzenie panelowe wydawać się może abstrakcyjne, ale pasuje do niektórych domów.
Wybierając kolor, dobrze jest zastanowić się nad fakturą, która będzie najlepiej pasowała do kolorystyki domu. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (znana także jako drobna struktura), która nadaje balustradzie/ogrodzeniu elegancki, dystyngowany, wytworny, estetyczny wygląd. Zupełnie innym rozwiązaniem jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu blasku i połysku.

Więcej Informacji

Dane Konstrukcyjne

Element Materiał
profil 20×20 stal lub aluminium
profil 30×20 aluminium
profil 40×20 stal lub aluminium
profil 60×20 stal lub aluminium
profil 80×20 stal lub aluminium
profil 100×20 stal lub aluminium
profil 120×20 stal lub aluminium
profil 150×20 aluminium
profil 160×20 stal
profil 200×20 aluminium
profil 250×20 aluminium
Ceownik/Profil Mocujący stal/aluminium
Wykończenie ocynkowanie i lakierowanie proszkowe
Element Materiał
Brama Przesuwna profil 60×40 lub profil 80×40
Bramy Skrzydłowe profil 60×40
Furtka profil 40×40

Skontaktuj się z nami!