dowolny wzór jaki zapragniesz

Największą wadą ogrodzeń drewnianych jest ciągła potrzeba konserwacji i naprawy. Teoretycznie wystarczy impregnować drewno raz na dwa lata, ale jeżeli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie płotu, to najlepiej malować go co najmniej raz w roku. Do tego dochodzą regularne naprawy uszkodzeń, wymiana sztachet itp.

Na szczęście znaleźliśmy rozwiązanie, które łączy w sobie naturalną kolorystykę drewna z trwałością ogrodzeń metalowych. Jest nim specjalny rodzaj malowania proszkowego zwany „efektem drewna”, którym pokrywa się stalowe lub aluminiowe profile. Dzięki tej technologii można stworzyć niemal doskonałą imitację drewna, która nie będzie wymagała ciągłej konserwacji. W naszej ofercie aktualnie dostępne są cztery kolory:

Spodobały Ci się nasze „Efekt Drewna”? Skontaktuj się z nami!


Wyślij Maila

lub zapytaj przez poniższy Formularz Kontakowy


e-mail:
telefon:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na zapytanie. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Art-Met s.c. Anna Malina Wojciech Malina z siedzibą przy ul. Wiejskiej 92, 44-153 Smolnica.