Modern

Ogrodzenie Modern

Modele Modern to nowoczesne wydanie ogrodzeń kutych. Łączą w sobie zalety obu rodzajów ogrodzeń. Lekka wizualnie, ażurowa budowa doskonale podkreśli walory naszego ogrodu. Zamiast różnego rodzaju klasycznych zdobień (np. rozety, szpice), mamy do wyboru szeroką gamę nowoczesnych modeli z wypełnieniem pionowym, poziomym, a nawet mieszanym. Zamiast pionowych prętów, mamy do dyspozycji profile i rurki o różnych wymiarach i przekrojach. Wybierając przęsła w pełnej ramie, możemy dodać ogrodzeniu nieco masywności. Dzięki temu ogrodzenie wyda się znacznie solidniejsze i jednolite.

Dlaczego My?

U nas nie ma standardowych wymiarów. Jesteśmy w stanie wykonać wybrane ogrodzenie lub balustradę w wybranym wymiarze. Jesteśmy ograniczeni wyłącznie przez normy techniczne. Trudno zwizualizować sobie piętnastometrowe stalowe przęsło ważące 150 kilogramów, albo kilkumetrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar powszechnie kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do zamontowanych słupki betonowe, słupków stalowych, murków klinkierowych, murków z bloczków łupanych oraz słupków murowanych. Jednak ma on wiele innych przydatnych zastosowań. Kilka centymetrów więcej światła bramy okaże się wygodne przy wjeździe na posesję, ale może braknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do naszego budżetu, gotowych murków i słupków, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), a także wybranego wzoru.

Więcej Informacji

Przedstawiane modele są zaledwie elementem zróżnicowanej oferty. Jesteśmy w stanie zaprojektować metalowe ogrodzenia i balustrady na podstawie filmu, strony internetowej oraz rysunku. Nasi niezawodni projektanci wykonają koncept ogrodzenia jak najbardziej zbliżoną do oryginału, która spełnia nasze standardy trwałości, jakości, bezpieczeństwa użytkowania, solidności.
Na ogół modyfikacje polegają na częściowej zmianie obecnych modeli (Lux 2 z szerokimi profilami poziomymi zamiast rurek) lub powiązania ze sobą dwóch wzorów(Horizontal 1 i Modern 3). Coraz bardziej cenione są unikalne połączenia różnych typów ogrodzeń np. Modern 4 z elementami kutymi(m.in. koszyczkami, elementami typu “C”, zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S” oraz szpicami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest przeszło 30 lat doświadczenia na rynku ogrodzeń i balustrad. W tej branży jest to niezwykle ważne. Z miesiąca na miesiąc elementy automatyczne odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno podświetlenie podjazdu było nowością, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Razem z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, materiały, maszyny, narzędzia oraz sposoby montażu. Dorzucając dodatkowo typowe problemy (nachylenie terenu, niewystarczająca długość podjazdu i zbyt mała szerokość działki) otrzymujemy bardzo trudną łamigłówkę, z którą poradzą sobie jedynie doświadczeni projektanci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie., które mogą być niebywale użyteczne, aby zarekomendować produkty jak najbardziej odpowiednie do potrzeb naszych klientów.
Nie jest to łatwe zadanie. Spośród mnogości rozmaitych wzorów ogrodzeń (efekt drewna, panelowych, hybrydowych oraz kutych) i akcesoriów (m.in. domofony, zawiasy, antaby, maskownice zawiasów, wideodomofony, czy listwy zębate) znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i weryfikacji przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Dopiero teraz możemy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Gdy wciąż nie mamy stuprocentowej pewności, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Ostatnimi etapami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po zakończeniu całego cyklu produkcji pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Dane Konstrukcyjne

ElementMateriał
Poziomopłaskownik 20×5 lub 25×5, profil 30×30 lub rurka Ø20
Pionowoprofil 14×14, 20×20, 25×25, 30×30 lub 40×40
Wykończenieocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!