Premium

U nas ceny wróciły do normy
-
eleganckie przęsło nowoczesne 200x150
stylowe przęsło ogrodowe ze stali
luksusowe przeslo go ogrodzeń
ażurowe przęsło na ogrodzenie
Premium 1 Przęsło
Premium 2 Przęsło
Premium 3 Przęsło
Premium 4 Przęsło
previous arrow
next arrow
 
Premium 1 Przęsło
Premium 1
Premium 2 Przęsło
Premium 2
Premium 3 Przęsło
Premium 3
Premium 4 Przęsło
Premium 4
previous arrow
next arrow

Ogrodzenie Premium

Modele Premium można określić mianem współczesnych ogrodzeń artystycznych. Na tle  typowych ogrodzeń nowoczesnych, wyróżniają się one oryginalnością i bogatym wzornictwem. Nie brakuje w nich różnego rodzaju łuków i elementów asymetrycznych.

Proponowane wzory to jedynie kilka najpopularniejszych. Jednak zwykle ogrodzenia premium projektujemy indywidualnie dla każdego klienta. Do stworzenia wstępnej wizualizacji ogrodzenia wystarczy nam projekt, rysunek lub zdjęcie – pozostałe szczegóły będziemy ustalać na bieżąco.

Dlaczego My?

W naszej firmie nie ma czegoś takiego jak standardowe wymiary. Potrafimy wykonać każde ogrodzenie w dowolnym gabarycie. Jedynymi trudnościami, z którymi musimy się mierzyć, są normy konstrukcyjne. Nie można zwizualizować sobie dwudziestometrowe stalowe przęsło ważące 100kg, albo 5-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do zrobionych dawniej murków, słupki betonowe, murków z bloczków łupanych, słupków murowanych oraz słupków stalowych. Jednak ma on sporo zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może brakować miejsca do parkowania na podjeździe. Ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość dokładnego dopasowania do naszego budżetu, wybranego wzoru, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), płotu sąsiada, a także gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Pokazane warianty wzorów są jedynie małym fragmentem naszego asortymentu. Możemy wyprodukować stalowe ogrodzenia na podstawie strony internetowej, zdjęcia, filmu, katalogu oraz innego modelu. Nasi wykwalifikowani eksperci stworzą wizualizację jak najbardziej zbliżoną do pierwowzoru, która jednocześnie spełnia nasze standardy solidności, bezpieczeństwa użytkowania, jakości, trwałości.
Na ogół korekty polegają na poprawieniu obecnych modeli (Lux 5 z podwójną blachą perforowaną oraz rurkami w części centralnej) lub integracji dwóch wzorów(Horizontal 3 i Lux 2). Widać także początek mody na oryginalne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 2 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, elementami typu “C”, a także szpicami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W tej profesji jest to bardzo istotne. Każdego roku automatyka odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno brama przesuwna na pilota była nowością, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, materiały, metody malowania, technologie produkcyjne i sposoby montażu. Dopełniając to dodatkowo o typowe problemy (rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu, zbyt mała szerokość działki oraz nachylenie terenu) otrzymujemy niewiarygodnie trudną łamigłówkę, z którą uporają się wyłącznie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem w branży ogrodzeń, mamy dużą wiedzę i doświadczenieAtuty te okazują się być bardzo przydatne, aby zaoferować produkty jak najbardziej odpowiednie do potrzeb naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród mnóstwa wzorów różnych typów ogrodzeń (efekt drewna, hybrydowych, nowoczesnych, panelowych, czy kutych) i akcesoriów (m.in. wideodomofony, szufrygi, uchwyty, napędy, zawiasy, listwy zębate, szyny, klamki, czy maskownice zawiasów) znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Gdy wszystkie te elementy zostały ustalone i zweryfikowane przez pomiar, zabieramy się do stworzenia wizualizacji. Wtedy możemy ujrzeć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Jeśli wciąż mamy wątpliwości, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych korekt. Końcowymi etapami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Dalej pozostaje odbiór własny lub montaż przeprowadzany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Wybór koloru spośród palety RAL (zawierającej ponad dwieście barw), to przeważnie dość duży i złożony problem. Z jednej strony mamy modne i ponadczasowe kolory, z drugiej chcemy się wyróżnić. Wybranie standardowego koloru (np. RAL 8017 – brązowy czekoladowy, RAL 9010 – biały, czy RAL 9003 – biały sygnałowy) niewątpliwie będzie rozsądnym rozwiązaniem. Jednakże warto przyjrzeć się bardziej nietypowym kolorom (np. RAL 9002 – biało-szary, RAL 6009 – zielony jodłowy, RAL 1004 – żółto-miodowy, czy RAL 7037 – szary kurz). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe na pierwszy rzut oka wydaje się dziwnym pomysłem, ale pasuje do niektórych domów.
Wybierając kolor, radzimy przemyśleć także wybór faktury, która odpowiednio uwypukli lub stonuje wybraną barwę. Najczęściej wybierana przez klientów jest faktura matowa (tak zwana drobna struktura), która nadaje balustradzie/ogrodzeniu wytworny, wykwintny, dystyngowany i dostojny wygląd. Po drugiej stronie mamy metalizę, która dodaje ogrodzeniu połysku i lśnienia.

Więcej Informacji

Dane Konstrukcyjne

Element Materiał
Wypełnienie profil 40×20, 40×40 lub 30×30, rurka Ø20
Wykończenie ocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!