Premium

Ogrodzenie Premium

Modele Premium można określić mianem współczesnych ogrodzeń artystycznych. Na tle  typowych ogrodzeń nowoczesnych, wyróżniają się one oryginalnością i bogatym wzornictwem. Nie brakuje w nich różnego rodzaju łuków i elementów asymetrycznych.

Proponowane wzory to jedynie kilka najpopularniejszych. Jednak zwykle ogrodzenia premium projektujemy indywidualnie dla każdego klienta. Do stworzenia wstępnej wizualizacji ogrodzenia wystarczy nam projekt, rysunek lub zdjęcie – pozostałe szczegóły będziemy ustalać na bieżąco.

Dlaczego My?

W naszej firmie nie ma czegoś takiego jak standardowe wymiary. Potrafimy wykonać każde ogrodzenie w dowolnym gabarycie. Jedynymi trudnościami, z którymi musimy się mierzyć, są normy konstrukcyjne. Nie można zwizualizować sobie dwudziestometrowe stalowe przęsło ważące 100kg, albo 5-metrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do zrobionych dawniej murków, słupki betonowe, murków z bloczków łupanych, słupków murowanych oraz słupków stalowych. Jednak ma on sporo zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy ułatwi wjechanie na posesję, ale może brakować miejsca do parkowania na podjeździe. Ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość dokładnego dopasowania do naszego budżetu, wybranego wzoru, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), płotu sąsiada, a także gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Pokazane warianty wzorów są jedynie małym fragmentem naszego asortymentu. Możemy wyprodukować stalowe ogrodzenia na podstawie strony internetowej, zdjęcia, filmu, katalogu oraz innego modelu. Nasi wykwalifikowani eksperci stworzą wizualizację jak najbardziej zbliżoną do pierwowzoru, która jednocześnie spełnia nasze standardy solidności, bezpieczeństwa użytkowania, jakości, trwałości.
Na ogół korekty polegają na poprawieniu obecnych modeli (Lux 5 z podwójną blachą perforowaną oraz rurkami w części centralnej) lub integracji dwóch wzorów(Horizontal 3 i Lux 2). Widać także początek mody na oryginalne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Modern 2 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, elementami typu “C”, a także szpicami).

Więcej Informacji

Jednym z naszych głównych atutów jest ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie kowalstwa artystycznego. W tej profesji jest to bardzo istotne. Każdego roku automatyka odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno brama przesuwna na pilota była nowością, a dzisiaj jest typowym rozwiązaniem. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, materiały, metody malowania, technologie produkcyjne i sposoby montażu. Dopełniając to dodatkowo o typowe problemy (rodzaj gruntu, niewystarczająca długość podjazdu, zbyt mała szerokość działki oraz nachylenie terenu) otrzymujemy niewiarygodnie trudną łamigłówkę, z którą uporają się wyłącznie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako producent z ponad 30-letnim stażem w branży ogrodzeń, mamy dużą wiedzę i doświadczenieAtuty te okazują się być bardzo przydatne, aby zaoferować produkty jak najbardziej odpowiednie do potrzeb naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród mnóstwa wzorów różnych typów ogrodzeń (efekt drewna, hybrydowych, nowoczesnych, panelowych, czy kutych) i akcesoriów (m.in. wideodomofony, szufrygi, uchwyty, napędy, zawiasy, listwy zębate, szyny, klamki, czy maskownice zawiasów) znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Gdy wszystkie te elementy zostały ustalone i zweryfikowane przez pomiar, zabieramy się do stworzenia wizualizacji. Wtedy możemy ujrzeć, jak będzie wyglądało nasze ogrodzenie. Jeśli wciąż mamy wątpliwości, to pozostaje nam dodatkowa możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych korekt. Końcowymi etapami produkcji ogrodzenia są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Dalej pozostaje odbiór własny lub montaż przeprowadzany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Dane Konstrukcyjne

Element Materiał
Wypełnienie profil 40×20, 40×40 lub 30×30, rurka Ø20
Wykończenie ocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!