Kontakt

U nas ceny wróciły do normy
-
Salon Ogrodzeń

ul. Daszyńskiego 144

44-100 Gliwice

tel. +48 604 425 461

e-mail: salon@art-met.com.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 8-16

sobota: 9-13

Zakład Produkcyjny

ul. Wiejska 92

44-153 Smolnica

tel. +48 32 235 86 34

kom. +48 668 015 272

e-mail: art-met@art-met.com.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7-15

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jesteśmy w stanie wykonać wybrane ogrodzenie w wybranym formacie. Blokują nas tylko możliwości konstrukcyjne. Ciężko sobie wyobrazić dwudziestu kilku metrowe stalowe przęsło ważące sto dwadzieścia kg, albo 5-metrową metalową furtkę ogrodową.
Dowolny wymiar zazwyczaj kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej murków klinkierowych, słupków murowanych, słupki betonowe i murków. Jednak ma on wiele innych zastosowań. Trochę więcej światła bramy z pewnością ułatwi wjazd na posesję, ale może nie starczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Równie istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość doskonałego dopasowania do nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), wybranego wzoru, płotu sąsiada, naszego budżetu, a także gotowych murków i słupków.

Więcej Informacji

Ukazane powyżej wersje modeli są zaledwie drobną częścią szerokiego asortymentu. Jesteśmy w stanie wyprodukować nietypowe ogrodzenia na podstawie zdjęcia, rysunku, czy projektu. Nasi fachowi konsultanci stworzą projekt jak najbardziej zbliżoną do materiału źródłowego, która także spełnia nasze standardy jakości, bezpieczeństwa użytkowania, solidności, trwałości.
Przeważnie poprawki polegają na dopasowaniu obecnych modeli (Horizontal 6 z profilami 200×20 mm w dolnej części oraz profilami 100×20 mm w górnej) lub powiązania ze sobą dwóch wzorów(Lux 1 i Lux 2). Jednak coraz częściej pojawiają się unikalne fuzje różnych typów ogrodzeń np. Modern 4 z elementami kutymi(m.in. elementami typu “S”, ozdobnymi profilami, szpicami, koszyczkami oraz małymi rozetami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest trzydziestoletnie doświadczenie na rynku ogrodzeń i balustrad. W naszej branży jest to ważne. Z dnia na dzień elementy automatyczne odgrywają coraz większą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z wideodomofonem był rzadkością, a dzisiaj jest czymś zwyczajnym. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, narzędzia, sposoby montażu, maszyny, materiały, czy metody malowania. Dokładając dodatkowo zwykłe problemy (nachylenie terenu, nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki i niewystarczająca długość podjazdu) otrzymujemy niesłychanie złożoną łamigłówkę, którą mogą rozwiązać jedynie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako czołowy producent z ponad 30-letnim stażem na rynku, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenieAtuty te okazują się być niesłychanie użyteczne, aby zarekomendować produkty jak najbardziej odpowiednie do potrzeb naszych klientów.
Zwykle nie przebiega to bez przeszkód. Spośród mnogości różnorodnych ogrodzeń (panelowych, nowoczesnych, kutych, hybrydowych, a także efekt drewna) i akcesoriów (m.in. szyny, zawiasy, domofony, elektrozaczepy, listwy zębate, antaby, uchwyty, napędy, wideodomofony, czy klamki) wybieramy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i weryfikacji przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. Jeżeli dalej mamy wątpliwości, mamy jeszcze inną możliwość. Jako jeden z nielicznych producentów ogrodzeń, umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych zmian. Końcowymi fazami tworzenia naszych balustrad i ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Potem pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych monterów.

Więcej Informacji

Wybranie koloru naszego ogrodzenia spośród około 200 kolorów RAL, to często relatywnie skomplikowane zagadnienie. Z jednej strony mamy aktualną modę i ponadczasowe kolory, z drugiej szukamy własnego, oryginalnego stylu. Wybór jednego ze standardowych kolorów (np. RAL 6005 – zielony mchowy, RAL 9006 – jasne aluminium, czy RAL 7035 – szary jasny) jest na pewno rozsądnym rozwiązaniem, z drugiej strony warto pomyśleć o wyborze któregoś z kolorów niestandardowych (np. RAL 2004 – pomarańczowy, RAL 1004 – żółto-miodowy, RAL 2003 – pomarańczowy średni, RAL 6000 – zielony patynowy, RAL 6003 – zielony oliwkowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe wydawać się może nietypowym rozwiązaniem, ale później okazuje się świetnym wyborem.
Wybierając kolor, warto zastanowić się także nad fakturą, która zaakcentuje jego styl. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (tzw. drobna struktura), która nadaje ogrodzeniom dystyngowany, ekskluzywny wygląd. Metaliza to kolejna opcja, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i blasku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!