Balustrady Nowoczesne

U nas ceny wróciły do normy
-

Dlaczego warto wybrać Balustrady Nowoczesne?

Balustrady nowoczesne łączą w sobie nowoczesność balustrad nierdzewnych oraz bogactwo wzorów balustrad kutych. Charakteryzuje je również duża różnorodność prześwitów – od lekkich, ażurowych barierek po niemal całkowicie zabudowane poręcze. Jest to szczególnie ważne przy balustradach balkonowych i tarasowych, a zwłaszcza w przypadku balkonów bloków wielorodzinnych. Jeżeli spędzamy sporo czasu na balkonie to możemy wybrać mało prześwitującą balustradę, która zapewni nam prywatność. Natomiast gdy na tarasie mamy dużo roślin ozdobnych, to warto wybrać bardziej ażurową konstrukcję, która nie będzie zbytnio blokowała światła słonecznego. Oczywiście możliwości jest znacznie więcej, ponieważ można także łączyć różne modele balustrad nowoczesnych. Bogata paleta kolorów pozwala dopasować je do koloru elewacji lub wnętrza.

Nowoczesne barierki na balkon i nie tylko: Balustrady nowoczesne w praktyce 

 

Balustrady nowoczesne charakteryzują się oryginalnym designem, w ramach którego możemy znaleźć zarówno projekty minimalistyczne, jak i modele bardziej dekoracyjne. Są one powszechnie wykorzystywane jako barierki na balkon. Znajdują również zastosowanie w przestrzeni tarasów posadowionych na wyższych kondygnacjach budynku. Jako nowoczesne barierki na balkon oferowane balustrady nowoczesne doskonale komponują się z elewacją zewnętrzną budynku oraz pozostałymi detalami wykończeniowymi. Wspólnie tworzą spójną i estetyczną całość, co przekłada się na prestiż nieruchomości. 

Przy wyborze balustrad nowoczesnych warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Balustrady metalowe nowoczesne powstają z wysokogatunkowej stali, co przekłada się nie tylko na ich prezencję, ale przede wszystkim trwałość i odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu oferowane balustrady metalowe zewnętrzne przez długi czas zachowują pierwotne walory użytkowe i swój niebanalny wgląd. Są to konstrukcje zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, a zarazem nie wymagające pod względem konserwacji. 

Jako producent barierek balkonowych i balustrad firma Art-Met dostarcza najwyższej jakości rozwiązania. Nasze balustrady nowoczesne i nowoczesne barierki na balkon znajdują zastosowanie w inwestycjach prywatnych i biznesowych na terenie całego Śląska. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym portfolio, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Jako producent balustrad w swojej ofercie mamy również m.in. balustrady z nierdzewki i balustrady balkonowe kute.

Dlaczego My?

W naszej firmie nie ma czegoś takiego jak standardowe wymiary. Jesteśmy gotowi wykonać każde ogrodzenie i balustradę w wybranym wymiarze. Jesteśmy blokowani jedynie przez normy techniczne. Z trudnością sobie wyobrazić kilkunastometrowe nowoczesne przęsło palisadowe o wadze znacznie przekraczającej ćwierć tony, albo ponad trzymetrową stalową furtkę.
Dowolny wymiar powszechnie kojarzony jest jedynie z dopasowaniem ogrodzenia do zamontowanych słupków stalowych, murków z bloczków łupanych, słupki betonowe oraz słupków murowanych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy okaże się wygodne przy wjeździe na posesję, ale może zabraknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Równie ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość doskonałego dopasowania do naszego budżetu, płotu sąsiada, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady), a także wybranego wzoru.

Więcej Informacji

Powyższe modele są wyłącznie zarysem szerokiej oferty. Potrafimy zrobić unikalne ogrodzenia i balustrady na podstawie zdjęcia, katalogu, rysunku i strony internetowej. Nasi doświadczeni doradcy zaprojektują rysunek projektowy jak najbardziej zbliżoną do wzoru, która jednocześnie spełnia nasze standardy jakości, bezpieczeństwa użytkowania, solidności.
Na ogół korekty polegają na wariacji obecnych modeli (Horizontal 6 z profilami 200×20 mm w dolnej części oraz profilami 100×20 mm w górnej) lub połączenia ze sobą dwóch wzorów(Lux 3 i Lux 2). Popularne stają się niecodzienne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 1 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “C”, elementami typu “S”, szpicami, małymi rozetami, a także koszyczkami).

Więcej Informacji

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest ponad 30 lat doświadczenia w branży ogrodzeń. W tej profesji jest to szczególnie istotne. Z tygodnia na tydzień elementy elektroniczne odgrywają znacznie ważniejszą rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z wideodomofonem był nowością, a dzisiaj jest normą. Równolegle z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, farby i faktury, narzędzia, materiały, maszyny, sposoby montażu oraz technologie produkcyjne. Dokładając dodatkowo typowe problemy (niewystarczająca długość podjazdu, rodzaj gruntu, nachylenie podjazdu, zbyt mała szerokość działki, czy nachylenie terenu) otrzymujemy niewiarygodnie żmudną łamigłówkę, którą umieją rozwiązać jedynie doświadczeni projektanci.

Więcej Informacji

Jako uznany producent z ponad 30-letnim stażem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, posiadamy profesjonalną wiedzę, praktykę, rozeznanie i doświadczenie.Cechy te są bardzo użyteczne, aby zaproponować produkty jak najbardziej dostosowane do wymogów naszych klientów.
To zadanie zwykle wymaga precyzyjnej, wielowątkowej pracy. Spośród mnóstwa różnego rodzaju ogrodzeń (nowoczesnych, efekt drewna, kutych, panelowych i hybrydowych) i akcesoriów (m.in. wideodomofony, domofony, uchwyty, antaby, maskownice zawiasów, szyny, zawiasy, elektrozaczepy, zamki i klamki) znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Gdy wszystkie te elementy zostały ustalone i zweryfikowane przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. W tym momencie możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Jeżeli ciągle nie jesteśmy w 100% pewni naszego wyboru, istnieje jeszcze jedna możliwość. Umożliwiamy obejrzenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Ostatnimi etapami produkcji są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po czym pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych monterów.

Więcej Informacji

Wybranie koloru ogrodzenia lub balustrady spośród około 200 kolorów RAL, to zwykle całkiem trudny temat. Z jednej strony mamy bieżące trendy oraz ponadczasowe kolory, z drugiej szukamy własnego, oryginalnego stylu. Wybranie któregoś spośród popularnych (np. RAL 8019 – brązowy szary, RAL 9005 – czarny głęboki, RAL 7021 – szary czarny, RAL 1003 – żółty sygnałowy, czy RAL 5010 – niebieski Chagall) z całą pewnością jest rozsądnym wyjściem, z drugiej strony warto zagłębić się w paletę kolorów RAL (np. RAL 7046 – szary ciemniejszy, RAL 6001 – zielony szmaragdowy, RAL 1015 – jasna kość słoniowa). Ogrodzenie z czerwonej blachy może w pierwszej chwili zdawać się abstrakcyjne, ale pasuje do niektórych domów.
Wybierając kolor, warto także wybrać fakturę, która najlepiej podkreśli kolor i nada mu odpowiedni charakter. W ostatnich latach na popularności zyskuje powłoka matowa (zwana inaczej drobną strukturą), która nadaje ogrodzeniu lub balustradzie dystyngowany, dostojny wygląd. Kontrastem dla matu jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu blasku i połysku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!