Classic

Ogrodzenie Classic

Modele Classic to ogrodzenia kute o umiarkowanych zdobieniach. Są one proste i lekkie wizualnie, ale jednocześnie posiadają pierwiastek artystyczny. Jak wszystkie ogrodzenia kute, posiadają one całą gamę szpiców do wyboru. Jednak dodatkowo wzory wzbogacone są o skręcane pręty(fragmentami lub w całości), proste rozety, łuki. W większości modeli zastosowano naprzemiennie pręty różnej długości, dzięki czemu ogrodzenie staje się jeszcze lżejsze optycznie. Oczywiście długości prętów dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta (np. dłuższy 1,5m, krótszy 0,7m).

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Potrafimy wykonać wybrane ogrodzenie w wybranym rozmiarze. Jesteśmy ograniczeni wyłącznie przez warunki techniczne. Nie można wyobrazić sobie ponad 10-metrowe metalowe przęsło ogrodzeniowe ważące sto dwadzieścia kg, albo kilkumetrową furtkę.
Dowolny wymiar przeważnie kojarzony jest tylko z dopasowaniem ogrodzenia do wykonanych wcześniej słupki betonowe, murków z bloczków łupanych, murków, a także słupków murowanych. Jednak ma on sporo użytecznych zastosowań. Parę centymetrów więcej światła bramy z pewnością ułatwi wjazd na posesję, ale może zabraknąć miejsca do parkowania na podjeździe. Bardzo istotna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość idealnego dopasowania do naszego budżetu, gotowych murków i słupków i nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady).

Więcej Informacji

Przedstawiane warianty wzorów są wyłącznie niewielkim ułamkiem naszej oferty. Potrafimy zrobić oryginalne ogrodzenie na podstawie innego modelu, katalogu, strony internetowej i rysunku. Nasi fachowi specjaliści wykonają rysunek projektowy jak najbardziej zbliżoną do oryginału, która jednocześnie spełnia nasze standardy jakości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Zwykle poprawki polegają na przebudowie obecnych modeli (Horizontal 1 z większymi prześwitami) lub zespolenia dwóch wzorów(Modern 3 i Lux 1). Jednak coraz częściej pojawiają się unikalne kompilacje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 1 z elementami kutymi(m.in. ozdobnymi profilami, elementami typu “S”, szpicami, a także małymi rozetami).

Więcej Informacji

Tym, co cechuje naszą firmę, jest trzydziestoletnie doświadczenie w branży ogrodzeń. W tej specyficznej dziedzinie jest to szczególnie istotne. Z biegiem lat elektronika odgrywają coraz bardziej istotną rolę. Jeszcze niedawno automatyczna brama garażowa była luksusem, a dzisiaj jest standardowym rozwiązaniem. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe farby i faktury, narzędzia, metody malowania, sposoby montażu, maszyny, technologie produkcyjne, czy materiały. Dorzucając dodatkowo klasyczne problemy (nachylenie podjazdu, rodzaj gruntu, czy nachylenie terenu) otrzymujemy niezwykle skomplikowaną łamigłówkę, której sprostają wyłącznie doświadczeni eksperci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, mamy do dyspozycji bogatą wiedzę, praktykę i doświadczenie. Są one bardzo przydatne, aby zarekomendować produkty jak najbardziej pasujące do oczekiwań naszych klientów.
To zadanie zwykle wymaga precyzyjnej, wielowątkowej pracy. Spośród kilkudziesięciu różnych typów ogrodzeń (panelowych, kutych, nowoczesnych oraz hybrydowych) i akcesoriów (m.in. elektrozaczepy, domofony, napędy, listwy zębate, szufrygi oraz uchwyty) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
kiedy wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i sprawdzone przez pomiar, rozpoczynamy projektowanie wizualizacji. Wtedy możemy ujrzeć, jak będzie prezentowało się ogrodzenie. Gdy wciąż nie mamy pełnej pewności naszego wyboru, mamy jeszcze inną możliwość. Jako renomowany producent, pozwalamy naszym klientom na zobaczenie ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych zmian. Ostatnimi etapami produkowania naszych ogrodzeń są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Po czym pozostaje odbiór własny lub montaż wcielany w życie przez naszych doświadczonych monterów.

Więcej Informacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Dane Konstrukcyjne

ElementMateriał
Poziomopłaskownik 20×5 lub 25×5 obustronnie
Pionowopręt pełny 12×12
Wzórpłaskownik 12×6
Szpicedo wyboru
Wykończenieocynkowanie i lakierowanie proszkowe
ElementMateriał
Bramaprofil 40×40
Furtkaprofil 40×40

Skontaktuj się z nami!