dowolny wzór jaki zapragniesz

Ogrodzenia kute to klasyka ogrodzeń metalowych. Najczęściej kojarzą się bogato zdobionymi płotami stalowymi (np. model OK-041) znanymi z rezydencji i pałaców(widywanych także w wielu filmach i serialach). Część z nich to wybitne dzieła sztuki, wykonane przez specjalistów z dziedziny kowalstwa artystycznego. Projektowane są przez uznanych artystów i projektantów o wysokiej, a nawet światowej, renomie. Oczywiście takie dzieła sztuki kosztują majątek, ale każdy z nas może mieć jego namiastkę – wysokiej jakości, bogato zdobione ogrodzenie kute.

Jednak ogrodzenia kute to nie tylko wystawne i okazałe dzieła kowalstwa artystycznego. Na drugim biegunie znajdują się proste i eleganckie płoty ogrodowe (np. model OE-022) bez zbędnego przepychu. Tego typu ogrodzenia pasują do większości typowych, klasycznych polskich domów, a nawet do tych w nowoczesnym stylu.

Największą zaletą ogrodzeń kutych jest to, że pomiędzy tymi dwoma skrajnościami znajduje ogromna liczba wzorów, spośród których każdy znajdzie taki, który mu odpowiada. Wystarczy zmienić szpice, dodać rozetę lub inne ozdoby, czy zastosować skręcone pręty, a powstanie kolejny nowy i oryginalny model ogrodzenia posesyjnego. Jesteśmy renomowanym producentem ogrodzeń metalowych, które projektowane i produkowane są indywidualnie dla każdego klienta. Właśnie dlatego tego typu poprawki nasi klienci mogą wprowadzać nawet wtedy, gdy ogrodzenie jest w stanie surowym.