Słupek Multimedialny

U nas ceny wróciły do normy
-
słupek multimedialny z domofonem, podświetlanym numerem i skrzynką na listy

Słupek multimedialny pozwala na umieszczenie czytelnego adresu, domofonu oraz skrzynki pocztowej w jednym, nieco szerszym słupku. Jest to bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie, ponieważ wszystkie te elementy znajdują się w jednym miejscu i są spójne stylistycznie z ogrodzeniem. Dzięki wykorzystaniu podświetlenia nasz adres będzie widoczny nawet w środku nocy, a znajomi nie będą mieli problemów z odnalezieniem adresu i domofonu.

Dlaczego My?

U nas zamówisz ogrodzenie w każdym wymiarze. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne ogrodzenie w każdym gabarycie. Jedyną barierą są warunki konstrukcyjne. Z trudnością zwizualizować sobie piętnastometrowe stalowe przęsło o wadze znacznie przekraczającej 150 kilogramów, albo ponad 2-metrową furtkę.
Dowolny wymiar często kojarzony jest wyłącznie z dopasowaniem ogrodzenia do przygotowanych uprzednio murków z bloczków łupanych, murków, murków klinkierowych, słupków stalowych, słupków murowanych i słupki betonowe. Jednak ma on sporo innych zastosowań. 5-10 cm więcej światła bramy ułatwia wjazd na posesję, ale może nie starczyć miejsca do parkowania na podjeździe. Szczególnie ważna jest wysokość ogrodzenia. Możliwość dokładnego dopasowania do wybranego wzoru, płotu sąsiada, nachylenia terenu (bez potrzeby stosowania kaskady) oraz naszego budżetu.

Więcej Informacji

Powyższe warianty modeli są wyłącznie niewielkim ułamkiem szerokiego asortymentu. Potrafimy zrobić stalowe ogrodzenia na podstawie zdjęcia, rysunku, projektu oraz katalogu. Nasi niezawodni eksperci przygotują rysunek projektowy jak najbardziej zbliżoną do prototypu, która także spełnia nasze standardy solidności, bezpieczeństwa użytkowania, trwałości.
Z reguły korekty polegają na przebudowie obecnych modeli (odwrotność Lux 4 – po bokach blach, a pośrodku profile) lub zespolenia dwóch wzorów(Modern 3 i Horizontal 1). Ostatnio zyskują na popularności niecodzienne fuzje różnych typów ogrodzeń np. Horizontal 3 z elementami kutymi(m.in. zdobionymi płaskownikami, elementami typu “S”, małymi rozetami, koszyczkami, a także elementami typu “C”).

Więcej Informacji

Tym, co cechuje naszą firmę, jest 30-letnie doświadczenie na rynku ogrodzeń i balustrad. W tej branży jest to szczególnie istotne. Z tygodnia na tydzień elektronika odgrywają coraz bardziej istotną rolę. Jeszcze niedawno słupek multimedialny z podświetleniem był luksusem, a dzisiaj jest czymś normalnym. Równocześnie z nowinkami elektronicznymi pojawiają się nowe metody malowania, technologie produkcyjne, farby i faktury, materiały i narzędzia. Dopełniając to dodatkowo o typowe problemy (zbyt mała szerokość działki, nachylenie podjazdu, niewystarczająca długość podjazdu, nachylenie terenu, a także rodzaj gruntu) otrzymujemy niesamowicie skomplikowaną łamigłówkę, z którą poradzą sobie wyłącznie doświadczeni projektanci.

Więcej Informacji

Jako renomowany producent z ponad 30-letnim stażem na rynku ogrodzeń, dysponujemy ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenieTe atrybuty mogą być niezmiernie użyteczne, aby zaoferować produkty jak najbardziej przystosowane do potrzeb naszych klientów.
Wbrew pozorom, to niby proste zadanie często jest najeżone trudnościami. Spośród wielkiej liczby różnego rodzaju ogrodzeń (hybrydowych, efekt drewna, nowoczesnych, a także panelowych) i akcesoriów (m.in. elektrozaczepy, szufrygi, zawiasy, napędy, listwy zębate, wideodomofony, domofony i antaby) wyszukujemy najlepsze rozwiązania.
Po ustaleniach i sprawdzeniu przez pomiar, przystępujemy do tworzenia wizualizacji. Wtedy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze nowe ogrodzenie. W przypadku kiedy dalej mamy jakieś uwagi, istnieje jeszcze jedna możliwość. Nasi klienci mają możliwość oglądnięcia ogrodzenia w stanie surowym i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Końcowymi fazami produkcji są cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Potem pozostaje odbiór własny lub montaż realizowany przez naszych niezawodnych monterów.

Więcej Informacji

Dobranie pasującego koloru spośród palety RAL, to przeważnie dość ciężkie i zawiłe zadanie. Z jednej strony mamy tradycyjne, popularne i ponadczasowe kolory, z drugiej chcemy ogrodzenia nieszablonowego, unikalnego. Wybranie popularnego i uniwersalnego koloru (np. RAL 9003 – biały sygnałowy, RAL 7016 – szary antracytowy, RAL 9010 – biały, RAL 3000 – czerwony ognisty, czy RAL 7021 – szary czarny) niezaprzeczalnie okaże się rozsądnym sposobem. Jednakże warto pomyśleć o wyborze któregoś z kolorów niestandardowych (np. RAL 6003 – zielony oliwkowy, RAL 1013 – biały ostrygowy, RAL 3003 – rubinowy, RAL 3002 – czerwony karminowy). Ciemnobrązowe ogrodzenie palisadowe na pierwszy rzut oka wydaje się oryginalnym i surrealistycznym projektem, ale w wielu przypadkach pasuje kolorystycznie do domu.
Podczas wyboru koloru ogrodzenia, warto także wybrać fakturę, która będzie najlepiej pasowała do kolorystyki domu. Bardzo często do wybranego koloru dobierana jest powierzchnia matowa (tzw. drobna struktura), która nadaje ogrodzeniu lub balustradzie wykwintny, szlachetny, estetyczny, ekskluzywny wygląd. Zupełnie innym rozwiązaniem jest metaliza, która dodaje ogrodzeniu lśnienia i połysku.

Więcej Informacji

Skontaktuj się z nami!