dowolny wzór jaki zapragniesz

Wybór ogrodzenia nie jest rzeczą łatwą. Na początku warto postawić sobie pytanie: jakie funkcje ma pełnić? Jeżeli nie zależy nam na efektownym wyglądzie, to najlepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie panelowe. Jest niemal tak tanie jak siatka ogrodzeniowa, ale jest od niej dużo wytrzymalsze, odporniejsze na odkształcenia, łatwiejsze w montażu i efektowniejsze – dzięki dostępność kolorów z całej palety RAL.

Jednak gdy zależy nam na stylowym i solidnym ogrodzeniu frontowym, to nowoczesne lub kute systemy ogrodzeniowe. Cały płot możemy złożyć z poszczególnych elementów (przęsła, furtki frontowe, bramy wjazdowe) jak z klocków. Na naszej stronie internetowej i w katalogu prezentujemy wiele różnych wzorów, ale możemy wykonać ogrodzenie posesyjne w dowolnym wzorze i wymiarze. Ponadto każde ogrodzenie możemy pomalować w naszej lakierni (ocynkowanie i lakierowanie proszkowe) na każdy kolor z palety RAL. Tak duży wybór czasem przytłacza naszych klientów, ale nasi konsultanci zawsze znajdą czas żeby Państwu pomóc.

Jako renomowany producent ogrodzeń wykorzystujemy najnowsze technologie, jednocześnie dbając o środowisko. Doskonałym przykładem jest nowoczesny i ekologiczny system DUPLEX. Składa się z dwóch procesów produkcyjnych: cynkowania ogniowego oraz nałożenia specjalnej powłoki malarskiej poprzez malowanie na mokro lub lakierowanie proszkowe. Dzięki tym zabiegom antykorozyjnym trwałość powłoki wydłuża się do kilkudziesięciu, a nawet 100 lat! Oprócz zabezpieczania przed korozją, ogrodzenie stalowe jest wielokrotnie bardziej odporne na ścieranie i uderzenia kamieni.