dowolny wzór jaki zapragniesz

Wybór ogrodzenia nie jest rzeczą łatwą. Jest to inwestycja na długie lata, którą warto dokładnie przemyśleć. Na początku warto postawić sobie podstawowe pytanie: „Jakie funkcje ma pełnić?” Jeżeli zależy nam jedynie na funkcjonalności, to najlepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie panelowe. Jest to proste i tanie ogrodzenie metalowe o cenie zbliżonej do siatki ogrodzeniowej, ale jest od niej dużo wytrzymalsze, odporniejsze na odkształcenia, łatwiejsze w montażu i efektowniejsze – dzięki dostępność kolorów z całej palety RAL.

Jednak gdy zależy nam na stylowym i solidnym ogrodzeniu frontowym, to nowoczesne lub kute systemy ogrodzeniowe. Cały płot można złożyć z poszczególnych elementów (przęsła, furtki frontowe, bramy wjazdowe dwuskrzydłowe lub przesuwne) jak z klocków. Na naszej stronie internetowej i w katalogu prezentujemy wiele różnych modeli, ale możemy wykonać ogrodzenie posesyjne w dowolnym wzorze i wymiarze. Ponadto każde ogrodzenie możemy pomalować w naszej lakierni (ocynkowanie i lakierowanie proszkowe) na każdy kolor z palety RAL.  To wszystko jest możliwe dzięki produkcji własnej w naszym zakładzie produkcyjnym pod Gliwicami. Tak duży wybór czasem przytłacza naszych klientów, ale nasi konsultanci zawsze znajdą czas żeby Państwu pomóc.

Jako renomowany producent ogrodzeń stalowych wykorzystujemy najnowsze technologie, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Doskonałym tego przykładem jest nowoczesny i ekologiczny system DUPLEX. Składa się on z dwóch procesów produkcyjnych: cynkowania ogniowego oraz nałożenia specjalnej powłoki malarskiej poprzez malowanie na mokro lub lakierowanie proszkowe. Dzięki tym zabiegom antykorozyjnym trwałość powłoki wydłuża się do kilkudziesięciu, a nawet 100 lat! Oprócz zabezpieczania przed korozją, ogrodzenie stalowe jest wielokrotnie bardziej odporne na ścieranie i uderzenia kamieni. Indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o każdy szczegół to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.