dowolny wzór jaki zapragniesz

Wybór ogrodzenia nie jest rzeczą łatwą. Jest to inwestycja na długie lata, którą warto dokładnie przemyśleć. Na początku warto postawić sobie pytanie: jakie funkcje ma pełnić? Jeżeli zależy nam jedynie na funkcjonalności, to najlepszym rozwiązaniem będzie ogrodzenie panelowe. Jest to proste i tanie ogrodzenie metalowe o cenie zbliżonej do siatki ogrodzeniowej, ale jest od niej dużo wytrzymalsze, odporniejsze na odkształcenia, łatwiejsze w montażu i efektowniejsze – dzięki dostępność kolorów z całej palety RAL.

Jednak gdy zależy nam na stylowym i solidnym ogrodzeniu frontowym, to nowoczesne lub kute systemy ogrodzeniowe. Cały płot możemy złożyć z poszczególnych elementów (przęsła, furtki frontowe, bramy wjazdowe) jak z klocków. Na naszej stronie internetowej i w katalogu prezentujemy wiele różnych wzorów, ale możemy wykonać ogrodzenie posesyjne w dowolnym wzorze i wymiarze. Ponadto każde ogrodzenie możemy pomalować w naszej lakierni (ocynkowanie i lakierowanie proszkowe) na każdy kolor z palety RAL.  To wszystko jest możliwe dzięki produkcji własnej w naszym zakładzie produkcyjnym pod Gliwicami. Tak duży wybór czasem przytłacza naszych klientów, ale nasi konsultanci zawsze znajdą czas żeby Państwu pomóc.

Jako renomowany producent ogrodzeń wykorzystujemy najnowsze technologie, jednocześnie dbając o środowisko. Doskonałym tego przykładem jest nowoczesny i ekologiczny system DUPLEX. Składa się on z dwóch procesów produkcyjnych: cynkowania ogniowego oraz nałożenia specjalnej powłoki malarskiej poprzez malowanie na mokro lub lakierowanie proszkowe. Dzięki tym zabiegom antykorozyjnym trwałość powłoki wydłuża się do kilkudziesięciu, a nawet 100 lat! Oprócz zabezpieczania przed korozją, ogrodzenie stalowe jest wielokrotnie bardziej odporne na ścieranie i uderzenia kamieni.